Alte știri din fotbal
Volga neagră, 50 de lei pentru tramvai și un destin schimbat: cum a ajuns Mircea Lucescu la Dinamo, după ce a dat probe ca portar la Steaua
0
Turcul care i-a pupat mâna lui Mircea Lucescu a venit la priveghi și a făcut la fel cu Răzvan
0
„Pentru el, a fost o obsesie” » Contemporan cu Mircea Lucescu, povestește cum l-a lăsat mască „Il Luce”: „Avea câteva marote”
0
Marius Șumudică nu și-a putut stăpâni lacrimile la căpătâiul lui Mircea Lucescu: „M-ai făcut antrenor, m-ai făcut om și nu voi uita niciodată lucrurile astea”
0
Știri din fotbal internațional
Arbeloa, atac voalat la Mbappe: „Trebuie să vrei mereu să fii tu însuți” » Vinicius? „E normal să fie huiduit”
0
Un fost arbitru FIFA îl face praf pe Istvan Kovacs: „Nu știe regulamentul și va arbitra la Cupa Mondială! Să fluiere la «tineret»”
0
Fostul fotbalist de la Cupa Mondială a devenit „simbol sexual” într-un serial Netflix: „Asta e ceea ce iubesc”
0
Scandal la Betis! Scos din lot pentru că se întâlnea cu fiica președintelui?!
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
7
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
5.000 de oameni decid soarta guvernării: cine sunt pesediștii care votează ...
Libertatea
Sondaj înainte de alegeri în Ungaria: partidul de opoziție Tisza, avans ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Martorii din dosarul lui Mircea Sandu ar putea fi reaudiați după ani de ...
Libertatea
da, mai am.
Problema spinoasa a lui Ocavian Popescu esre ca nu are minte ! Nu mai poti fi fotbalist daca nu te duce capul ! In vest. Ca la noi ai pret de 50 mil de eur!
Mai degraba Avantul Prabusirea :))
La mintea ta mai pui 50 de bani si-ti cumperi o Eugenia. Mai ai frati?
Da, se pare că ***, d-aia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pentru mine fcsb e electroputere craiova
6-0!
Nu numai pentru tine FCSB e Steaua, pentru orice suporter ***, care are habar ca CSA e doar o simpla clona infiintata acum 5 ani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A scăzut atât de mult nivelul încât dacă un jucător dă o pasă dreaptă de 10m este considerat un mare talent, iar dacă trage pe poartă e considerat excepțional. Iar din dorința de a vinde sunt comparați cu Messi, Maradona, Hagi, La pard etc. :)))) S-a văzut ce poate fotbalistul anului 2020, Denis Man: mai nimic în Serie B. Iar căpitanul naționalei, Chiriches, a fost desemnat cel mai slab fundaș din Serie A. Ah, să nu uităm: Muntenegru - România 5-0 la general. Dar vrem să vindem jucători cu 50 de milioane bucata. :))))
"Are un antrenor foarte bun, Toni Petrea, au un manager foarte bun care se pricepe, MM Stoica" :))))))) Bre' nea Rica,au un antrenor secund si o marioneta TV,nicidecum antrenor si manager. Cum am mai spus,pustiul are talent,dar fara educatie va ajunge la "performantele" lui Lemn Tanase.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.