Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Mircea Lucescu » Jucătorul naționalei a fost suspendat de UEFA și ratează meciul cu Turcia
1
Louis Munteanu „a fost virusat și sabotat psihologic” » Cristi Balaj, dezvăluiri incredibile din culise: „Îl sunau să-i spună că-i dau un salariu exagerat de mare. N-am putut să fac față!”
4
Nelu Varga anunță că a bătut palma pentru Emerllahu, dar nu a închis încă transferul: „Ei insistă și dau mai mult. Voi lua o decizie”
0
Universitatea Craiova și-a prezentat noua achiziție: încă un portughez
0
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor programează astăzi alte 9 partide! Scoruri surpriză în primele două meciuri
0
Albion Rrahmani s-a întors în România și amenință: „Vreau să marchez cu ei”
0
Antrenorul de la Sparta Praga a urmărit-o pe Universitatea Craiova: „Asta am observat la ei”
0
Selecționerul a decis! Thomas Tuchel va „evita” o echipă în selecția pentru Campionatul Mondial deoarece nu are încredere în antrenor
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan susține că a văzut „cap-coadă” documentarul Recorder și pune ...
Libertatea
Care-i planul dânsului pe economie, cum redresăm țara fără multinaționale? Nu are nicio soluție, doar un discurs *** pompos. Până mai ieri, clipurile cu el erau subiect de amuzament. Cât de înapoiat sa fii sa pui botul la asa ceva? "Avem niște bogății îngropate pe undeva", asta e soluția lui economică. Părinții și bunicii noștri l-au răsturnat pe Ceaușescu, și după 35 de ani suntem pe cale să-l aducem înapoi, sa aruncăm la gunoi democrația! Îți place sau nu Lasconi, o votezi, e în joc securitatea noastră națională!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce ar trebui să o voteze pe Lasconi ,care nu stie aria cercului sau cine sunt membri permanenti ai consilului de securitate ai ONU,sau de ce trebuie să fim anti sau prooccidentali sau anti sau prorusi si nu proromani .
Vezi Frate Brother, ai si tu zilele tele… Dar simply “bravo lui” nu ajungea…?
Păi ce să-l impresioneze pe unul ca el, dacă nu prestanța?! Tot cu prestanța a păcălit și el niște lume, lume care credea că el e fotbalist. Nu i-o fi plăcând și mustăciosul austriac? Că și ăla avea prestanță, poate chiar era carismatic...! Ne ducem de râpă cu pr0stimea țării ăsteia.
Postat de Catalynn_28 pe 25 Noiembrie 2024, 12:39 Ca a intrat Georgescu in finala este o bucurie imensă, dar sa și scăpăm de Ciolacu încă de acum e deja o minune divină! Încă mă ciupesc ca sa fiu sigur ca nu cumva visez. Oricum, in caz ca totuși visez, nu mă treziți vă rog, e prea frumos! :-))) "Am trăit o bucurie că a câștigat Georgescu, ca și cum ar fi câștigat Steaua Liga Campionilor. M-am trezit foarte odihnit și fericit." Citat din Gigi Becali
La lumina lămpii naționalist-fasciste ale căpitanului Georgescu se adună mințile înguste ale marilor bărbați din peluzele de fotbal. Probabil că pe sub tricourile negre purtați cămășile verzi. Probabil că vă bateți nevestele și copiii și vi se pare că e un act de mare bărbăție. Înjurați și sunteți violenți când sunteți în turmă, dar slabi și fricoși când ar trebui să înfruntați singuri un pericol. Sunteți niște ***! Hai, viteză în Rusia, acolo e locul vostru!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Totul e greșit, normal. Individul poate fi specialist doar în înbunătățiri funciare și pedologie, datorită doctoratului. În rest tot ce spune sunt povestioare de bunici patrioți pentru nepoțeii personali...sau cam așa ceva.
Elucubrații de autodidact! Asta e deviat serios de la realitate. Dacă nu are încredere în apă poate că îi place vinul, e OK. Numai că pe termen lung efectele pot fi ciudate...
Mama ce interviu cu un nimeni !
Acum inteleg de ce a jucat la fcsb; atat il duce capul. Sau te pomenesti ca a baut mult suc si isi fac de cap nano...aia! Vai de steaua (pardon, fecesebeaua) lui!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.