Alte știri din fotbal
Etapa #5 din Liga 2 începe astăzi, cu 9 meciuri de la aceeași oră » Ionuț Chirilă caută a doua victorie pe banca lui CS Dinamo
0
Cum a ratat Nae Ungureanu finala vieții cu Craiova Maxima: „Eram căpiați! Du-te la facultate, du-te la ăla... Iar șoferul Ciocan nu a avut ciocan”
0
U Cluj, anunț la prima oră, după eșecul cu Petrolul » Înlocuitorul lui Coubiș, prezentat oficial
0
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
4
Știri din fotbal internațional
Au făcut curățenie în propria peluză! Interziși pe viață: „Diverse cazuri de violență sexuală, fizică și psihologică”
0
Zeljko Kopic a spart tăcerea » Primul interviu in extenso, după ce a plecat de la Dinamo: „Nici nu mi-aș putea imagina acest scenariu!”
1
Ruben Amorim, debut cu victorie pe San Siro » AC Milan a câștigat din nou în Serie A
0
PSG, amendată drastic de Liga Franceză din cauza... gazonului deplorabil
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Șase luni de război în Iran. Cele șase consecințe care au schimbat regiunea ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Adrian, lasa ce a fost. Uita de fotbal. Cauta sa faci altceva,ceva ce simti ca rezoneaza cu tine...o mica afacere de exemplu,un magazin,un butic de cartier,o microferma,o frizerie etc cauta-ti identitatea si destinul si altfel. Traieste-ti viata ta,asa cum o vrei si simti tu. Atunci cand ai cazut,te-ai ridicat singur ?! Ala e un mare pas ! Succes Adrian Petrea !
Consider ca Adi Petre nu a fost un esec atat de mare. Daca avea salariul cat Tănase de la Fcsb, era si acum in grupul de acolo. A avut contract mic si probabil nu a fost iubit de Meme asa cum e iubit de exemplu Tavi Popescu.
Petre, Petre... vorbesti de parca noi nu te-am lasat sa devii fotbalist. De parca nu ne-am fi dorit un atacant de clasa la nationala.
Un jucător distrus de fcspreB. Acum poate înțeleg microbistii de ce nu avem rezultate. E o cultură fotbalistica toxica. Plin de incertitudini. După ce ca noi nu excelam fizic, ne mai și batem joc de fotbaliști. Pana la urma și ei sunt oameni, au inima și suflet, normal ca toate mizeriile și criticile astea I afectează. Cred ca și o parte din presa cauta mereu scandal și asta contribuie la mediul toxic care leviteaza în jurul fotbalului din România.
Sir nesfarsit de lamentari si explicatii pentru a ocoli adevarul gol, golut: lipsa de valoare si maturitate. Asa se intampla cu baietii de bani gata care sunt impinsi de la spate de familie si bagati in fata cu parandaratul. O perioada, la juniori mai merge sa pacaleasca fotbalul daca ii mai ajuta si statura sau determinarea, dar timpul ii demasca pe toti.
Petre nu trebuia niciodata sa plece de la Farul, de atunci i s-a dus cariera in cap. La Farul era rezerva, dar a fost foarte bun de fiecare data cand intra.
Sportul de performanta e despre fizic, dar psihicul e la fel de important. Ambele trebuie lucrate zilnic.
Omul are postari pline de umor auotoironic pe tiktok, merita respectat. A fost perechea lui Dennis Man in acel fenomenal atac in 4-4-2 al lui UTA (da, Man este varf , nu extrema), a facut o semifinala de campionat european la tineret. Oamenii cu un pic de inteligenta chiar il respecta. Bravo, Adrian!
deci omul este labil psihic
Felicitari pentru ca ai reusit sa te deschizi si sa vorbesti despre asta. Cine nu a trecut prin asta, nu stie cat de greu e. Exista in tara noastra o majoritate covarsitoare de oameni care doar arunca cu ura, mai ales in online. E greu uneori sa ai incredere in tine cand tot ce auzi in jur sunt chestii negative.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.