Alte știri din fotbal
„Se poate bate sus” » Adrian Șut nu este surprins de poziția lui Dinamo, înaintea derby-ului: „Au un antrenor foarte bun”
0
Liga 2, etapa #16 » Steaua, ciuruită în 30 de minute la Bacău, dar scorul zilei vine de la Bistrița! Toate rezultatele + clasamentul
4
Daniel Pancu a spus „adio” play-off-ului: „La noi se prăbușește totul”
0
Ce scandau băcăuanii în timp ce Peluza Sud afișa un mesaj imens » I-au scos din sărite pe steliști
0
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique a trecut la nivelul următor » Inovație tehnologică spectaculoasă în casa lui PSG
0
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Probabil ca va ramane si RAPID desi nu au stadion iar numele e o CLONA dupa RAPID VIENA de unde au primit un echipament mov in anul 1937 si asa le-a ramas numele cum scria pe tricouri RAPID, pentru ca CFR a insemnat intodeauna Caile Ferate Romane iar clubul s-a numit CFR BUCURESTI de la infiintare din 1923 nu RAPID Primul club Rapid a fost in 1915 in Craiova in Categoria 2 locala vezi foto din ziar la minutul 0:40 youtube.com/watch?v=fT8PbOpjgqI cauta "UFC Oltenia Craiova 1915 - football united" YOUTU.BE echipa din Bucuresti fiind numita asa abia in 1937 dupa un echipament primit de la Rapid Viena echipamentul lor mov de rezerva pe care scria evident RAPID si asa le-a ramas nu
mi se pare anormal ce se intampla pe mini-stadionul giulesti spectatorii acolo se comporta ca la Posada PS. vedeti ca va numiti CFR Bucuresti 1923 pentru ca CFR a insemnat intodeauna Caile Ferate Romane nu asa cum ziceti voi Clubul Feroviar Rapid FALS !!!! Primul club Rapid a fost in 1915 in Craiova in Categoria 2 locala vezi foto din ziar la minutul 0:40 youtube.com/watch?v=fT8PbOpjgqI "UFC Oltenia Craiova 1915 - football united" YOUTU.BE echipa din Bucuresti fiind numita asa abia in 1937 dupa un echipament primit de la Rapid Viena.
Logica ta e primitiva. Daca s-a gresit in cazul lui Pancu, asta inseamna ca Dodel trebuie absolvit de orice vina si nu trebuie sanctionat ?
loool. ba moralistule!!! tie ti se pare normal ca jucatorii sa strige "mue steaua" la galerie????
Daca tie ti se pare normal ca un jucator ce scuipa pe teren, merita o suspendare si cel ce injura si face semne obscene pentru toti spectatorii si jucatorii echipei adverse (Pancu) nu merita nimic, n-avem ce discuta. Unde ai fost atunci cand nu s-a luat nici o masura impotriva lui Pancu?
Daca tie ti se pare normal ca un jucator sa scuipe spctatorii si sa nu primeasca nicio sanctiune, n-avem ce discuta.
in Romania decat Steaua are palmares european materialializat in 2 cupe - cupa campionilor si super-cupa europei, restul echipelor au doar jocuri de parcurs FC Dinamo ar trebui sa fuzioneza FCSB si sa formeze FC BUCURESTI simplu si perfect poate referit si ROSUNEGRU BUCURESTI Craiova trebuie sa redevina OLTENIA CRAIOVA sa lase vrajeala cu Stiinta Cam in toate capitalele de regiuni ar trebui sa fie echipe cu denumiri ale regiunilor OLTENIA a fost si 14/1915 si 1920/21 in prima divizie
Daca Tanase trebuia suspendat pentru ca a scuipat IN DIRECTIA spectatorilor (ca nu i-a scuipat literalmente), atunci Pancu pentru injuriile aduse la meciul cu Steaua si semnele obscene prinse in direct la TV ce merita ? Ii foarte frumos cand te uiti la TV la un meci de fotbal impreuna cu un copil de 8 ani si il vezi pe pancu cum f*t3 aeru si striga Muj3. Hai lasa-te de aberatiile astea.
de 25 de ani vedem cat de capabila este FRF si membrii ei... am ajuns sa ne temem ca luam bataie de la Insulele Feroe... lasati prima liga sa aibe 14 echipe,oricum sunt prea multe si jumatate dintre ele sunt insolventa
penalul Justin e primul pe lista lui Mititelu v ajunge in puscarie alaturi de burleanu si Iorgulescu au inscris ilegal clona fcsb SA ilegal in fotbalul romanesc!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.