Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație » Bară chiar înainte de pauză
7
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele de start
8
Știm arbitrul delegat de Kyros Vassaras la Dinamo - Universitatea Craiova!
0
Ioan Andone: „Pe ei îi văd în play-off. Nu mă așteptam la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
1
Decizie de neînțeles a starului de 22 de ani » Și-a încheiat prematur împrumutul la Fenerbahce și va evolua în Rusia
0
Eden Hazard a dezvăluit cine e cel mai bun antrenor cu care a lucrat în carieră: „Modul în care gândește și își transmite ideile este uimitor”
0
Bayern Munchen a prelungit contractul unei vedete: „Nu m-aș fi gândit niciodată că voi fi aici timp de 10 ani”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
„Exces de putere” la o primărie din Transilvania: o consilieră locală a ...
Libertatea
Cum sa vrea craiova o asa afacere proasta??? ala de la dinamo e o mizerie jucind la atitea capete si de fapt deloc pe teren. si caracter este 0. mateiu este unul dintre cei mai buni si constanti jucatori din campionat, altele au fost regulile aici-de contract,impresar etc... eventual cu rotariu ar fi echitabil schimbul!
Stilul Strâmbului (Rednic) : pentru că el l-a adus la Dinamo, să nu facă altul performanţă cu Gnohere; să n-ajungă nici la Steaua...Asta dacă ştirea are un dram de adevăr. Gnohere a devenit reccalcitrant pentru că voia la Steaua, acum nu mai vrea ?! Posibil ca afacerea să fie până la sfârşitul sezonului - CSU vrea campionatul, apoi să se rediscute situaţia.
:))) ala vrea sa plece de la Dinamo de foame si se duce la Rotaru care plateste la fel de prost ca Negoita
Sigur, asa a venit si la Dinamo, sa ne aducem aminte.
hehehe...vaca sau nu o sa ia salariul de la penticostal fara sa transpire. Dupa care se duce liber de contract la o noua echipa si incaseaza o suma frumusica de bani la instalare plus un contract dublu fata de ce ia acum de la rin.
...???
amandoi ajung gratis pe banda de incercare de la Steaua,asa ca stati calmi :)))
Pentru ca in sase luni o sa se transforme din bizon in vaca :)
De ce s-ar mai duce Bizonul la aia cand mai are 6 luni de contract aici si poate pleca afara oricand ?
Pentru modul de a transfera al fcberbekali e expresia "luat cu arcanul"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.