Alte știri din fotbal
Cristi Borcea, reacție în memoria lui Mircea Lucescu: „Doliu național”. Ce refren a interpretat
0
Florin Prunea a izbucnit în lacrimi în direct: „Îi sorbeam cuvintele lui Mircea Lucescu. Atunci mi-am dat seama”
0
„«Să vă căsătoriți devreme!», așa ne spunea” » Poveștile mai puțin știute ale „tricolorului” debutat de Mircea Lucescu direct la EURO: „L-a marcat psihic”
0
Jurnalist la Corriere dello Sport: „L-am întrebat pe Lucescu când se oprește, știți ce mi-a zis?!”
0
Știri din fotbal internațional
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
0
Criza de nervi a lui Kylian Mbappe! » Pe cine s-a supărat și cum a reacționat după fluierul final
1
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
0
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
va agitati degeaba, bornescu v-a pleca doar in strainatate daca isi gaseste echipa, cu siguranta va reveni la craiova
daca mititelu il va da si pe F. costea vom ajunge in B .este foarte grava plecarea lui bornescu de la ekipa:)afara mititelu
nu va mai agitati. e un scenariu ordinar. mititelu e la fundul sacului de multisor. au picat imobiliarele si e greu. din pacate a stricat in 3 luni tot ce a construit in 4 ani. asta e vrajeala ca nu si-a prelungit contractul . dar nu are justificare , dupa ce a urlat ca dementul ca de la craiva nu mai pleaca nimeni la dinamo sau steaua. si acu vine cu explicatii din astea pt copii. mai avea o varianta : sa il declare liber de contract dar e mai convenabil asa ca poate arunca toata vina pe jucato
mititelu este prea cretin:) ce se va alege de aceasta echipa si de acest club ???daca**e mititelu da afara jucatori care au cat de cat valoare...Mititelu a devenit un handicapat k si becali ...kiar nu imi vine sa cred k akm pleaca si Bornescu
mai bine sa plece blatistu de mititelu,orcum vinde toti jucatori care au valoare si are pretentii sa ia campionatul isi bate joc de acest club mai bine sa plece el:) pffffff cum sa il dai pe Bornescu afara trebuie sa fi prea cretin sa faci lucru asta
Asta e pretul pe care il platim pentru acordarea licentei. Vanzarea sau punerea pe liber a celor mai buni jucatori ca sa poate Bucurestiul sa se infructe din ei. Mircea Sandu si satra lui de infractori si de spagari trebuie sa dispara pentru ca fotbalul romanesc sa isi revina.
Iti zic eu ce urmeaza: vanzarea jucatorilor care au un pic de valoare. De ex. Costea cel mare o sa plece pe max.2mil euro (asta in cazul ca se gaseste cineva atat de fraier)
SA FACEM O SCUTRA RECAPITULARE: INAINTE CU 2 ETAPE DE FINALUL CAMPIONATULUI ERAM LA 1 PUNCT DE O PARTICIPARE ISTORICA DUPA 14 ANI IN UEFA!NU AM REUSIT!SA NU MAI SPUNEM CA NE-A BATUT sTEAUA IN CEL MAI PROST AN AL EI DE CAND MA UIT EU LA FOTBAL! 2.MITITELU L-A DEMIS PE NAPOLI CU 3 ETAPE INAINTE DE FINAL,CEEA CE S-A VAZUT IN JOCUL ECHIPEI! 3.SUPRAEVALUAREA ARTIFICIALA A LUI COSTEA."BA PLEACA,BA NU PLEACA PE 10 MIL EURO" 3.INLATURAREA UNUIA DIN LIDERII ECHIPEI,MIRCEA BORNESCU !
Nu cred ca Adrian a intarit echipa cu actiunile astea... Nu stiu cit de important e Bornescu insa e cu siguranta un portar solid, foarte solid!!! Asa ca eu nu cred ca Stiinta s-a intarit prin plecarea lui... Ce e mai garv e insa scoaterea din lot a lui Baird!!! Pt. mine, e printre cei mai importnati jucatori de la Stiinta... N-am prin un retur stralucit si pt. ca Baird a fost absent!!! Insa decizia in cazul lui nu e definitiva... Ce sperai Adriane !? Baietii n-au antrenor de 3 luni...
mititelu incepe sa o ia razna si sa destrame echipa asta.daca pleaca Bornescu acum, el care a fost adevaratul capitan al echipei si care e mai oltean decat toti de acolo, ce mai poti spune? s-a uitat repede ce a facut Bornescu ca ne-a scos din b si am ajuns unde am ajuns. rusine unora dintre coechipierii lui care au jucat mai mult prin vestiar si cu gura pe teren. oricum Forza Stiinta si sa speram ca mititelu si ceilalti il vor intoarce la echipa pe adevaratul capitan.Forza Borni!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.