Alte știri din fotbal
Cristi Borcea, reacție în memoria lui Mircea Lucescu: „Doliu național”. Ce refren a interpretat
0
Florin Prunea a izbucnit în lacrimi în direct: „Îi sorbeam cuvintele lui Mircea Lucescu. Atunci mi-am dat seama”
0
„«Să vă căsătoriți devreme!», așa ne spunea” » Poveștile mai puțin știute ale „tricolorului” debutat de Mircea Lucescu direct la EURO: „L-a marcat psihic”
0
Jurnalist la Corriere dello Sport: „L-am întrebat pe Lucescu când se oprește, știți ce mi-a zis?!”
0
Știri din fotbal internațional
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
0
Criza de nervi a lui Kylian Mbappe! » Pe cine s-a supărat și cum a reacționat după fluierul final
1
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
0
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
SALVATIL PE BORNESCU
SALVATIL PE BORNESCU
ROG IN MOD EXPRES GSP-ULUI SA FAC O SECTIUNE PTR A VEDEA SI DOMNUL MITITELU CAT DE IUBIT ESTE BORNESCU SI SA TREACA TOTI SUPORTERII MACAR UN CUVANT IN SPRIJINIREA LUI BORNESCU .DIN NOU VA ROG STIMATI MODERATORI AI ACESTUI SITE FACETI O SECTIUNE CU SPRIJINIREA LUI BORNESCU . ''SALVATIL PE BORNESCU ''
UIMITOR . ATAT POT SPUNE .INCEP SA REALIZEZ CA DOMNUL MITITELU IA EXEMPLUL LUI BECALI SI ASTA NU VA FACE NIMANUI BINE .NU E POSIBIL SAL PUI PE LIBER PE BORNESCU .SA NU AI RESPECT PTR CE A FACUT EL IN ANII ASTIA LA UNIVERSITATEA .E STRIGATOR LA CER .INCEP SA-MI DAU SEAMA CA NE DUCEM USOR USOR SPRE DEZASTRU . MITITELU NE-A SCOS DIN RAHAT DAR VAD CA TOT EL NE AFUNDA IN PROSTIE . CHIAR ESTE UN SIMBOL PTR UNIVERSITATEA SI MITITELU NU REALIZEAZA ASTA .PACAT . MARE PACAT .
la 31 de ani isi da bacu??? fain asa... daca tot nu la dat atunci cand trebuia, e bine ca il da si acuma...
mititelule, ia exemplu` lu` copos ca tot asa a facut si acum schierlaie. poti sa ne spui care au fost diferentele intre ce a cerut bornescu si ce ai oferit tu ?
Saracia il face sa actioneze in halu asta!!!Auzi sa-l dai afara (sa-l excluzi din lot) pe Bornescu???!!!Pai cat de tampit trebuie sa fii sa faci asa ceva??!!!
Dumnezeule mare, dupa ce la-ti injurat si balacarit pe Bornescu de nu mai stia limba romana de mahala ce sa mai inventeze acum brusc este cel mai bun si mai iubit portar. Vai cata dragoste! Hai sa fim seriosi: va doare in cot de Bornescu, va doare in cot de Stoica ori de Costea; voi injurati din ura pentru craiova si patronul ei si nimic sfant nu va leaga de Universitatea. Si ma rog ce ar trebui facut cu un jucator care refuza prelungirea contractului? Sa fie lasat sa plece gratis?
universitatea este 1 din cele mai frumoase echipe dintara asa ca nu va bate-ti joc de ea si face_ti tot ce este necesar caea sa ramana la fel HAI CRAIOVA!!!!!!!!
Bornescu esti cel mai tare. Mititelu asta hndicpat incepe sa o ia pe urmele lu' Becali.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.