Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
0
Suma faraonică obținută de Arsenal pentru câștigarea grupei Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
esti destul de prost.in alta ordine de idei, steaua nu a pierdut 23 de meciuri consecutiv, a adus o grama de puncte pt romania.cate a adus dinamo? mai bine 0?
angheLAKE, se pricepe la fotbal ca baba la mitraliera!, in ce hal a adus DINAMO!, sintem sub Viitorul lui Hagi ca salarii si finantare!, de aia ne-a si batut Viitorul..Viitorul lui Dinamo nu suna deloc bine cu necoitze si securisti de 2 bani, dovada ca si MIRCEA LUCESCU sa aratat ingrijorat, spunind ca nu a existat niciodata o diferenta atat de mare intre ,,caini'' si Steaua..!
19 ani?! Ceva nu iese la socoteala, de cate ori ai repetat anul? Sau ai pus la socoteala cresa si gradinita?
pai mai bine neinvins decat ciuca batailor :)))))))))))))))))))
Anghelache e un securist batran de rang inferior pe care l-a resuscitat Negoita, dar inca nu e iesit din hibernare si are mintea incetosata. Daca esti conducator la Dinamo nu te duci la ziarul Ring cu injectii. Asta-i dovada clara ca mosul n-are nicio treaba cu fotbalul. Personal, as baga mana in foc ca Hagi nu s-a dus sa-l blatuiasca pe Stoican si nici nu cred sa fi fost ceva necurat. Daca a fost e doar opera acestui Anghelache care o fi umblat la jucatori ca sa-i faca viata grea lui Stoican si sa-l dea afara.
dar de asta ce ziceti : Eu am înţeles de la englezi că “antrenorul trebuie să fie, câteodată, dacă nu întotdeauna, ca şi croitorul, adică să lucreze şi cu materialul clientului (clubului)”. a zis Anghelache Pai bai Anghelache,croitorul ala lucreaza cu materialul clientului insa nu poti sa ii duci musama sau tergal sa il rogi sa-ti faca costum de nunta din ele.
Anghelache a venit la Dinamo ca un cal troian,el de fapt a venit sa directioneze jucatorii de tineri de la Dinamo la Campina ca sa promoveze in liga2 inclusiv cu cherchez a fost harneala ,vroia sa il ia prin Dinamo ca sa il dea la Campina de fapt ,Doamne ce a ajuns Dinamo echipa numita Cainii Rosii e un sat fara caini la mana unor profitori!
E,lasa ca va spala pe voi Dunarea!!!!!!!! Nu exista echipa curata in fotbalul romanesc,iar Steaua,Dinamo si mai nou CFR sunt cele mai murdare!!!!!!Poate doar baiatul ala cu arca sa schimbe ceva:))))))))))))))
nu zicea el ca neagoitza este un brav conducator ? :) ...
pai Lucescu jr ce vina are ca le dadea Copos salarii de peste 12 mii de euro ??? la niste jucatori expirati nu poti plati sumele alea, pai cu sumele alea aducei jucatori nu le dadeai la unii care si-au ratat cariera de la inceput !!! akolo a fost lipsa de management pretenash !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.