Alte știri din fotbal
Gest emoționant al lui Cătălin Cîrjan după golul cu Craiova » Cui i-a dedicat căpitanul lui Dinamo reușita
0
Mario Felgueiras: „Toată lumea este de vânzare la Craiova”
1
David Irimia, la primul joc de la revenirea la Dinamo: „Pentru asta am muncit doi ani”
0
Gică Craioveanu cere un ȘOC la Universitatea Craiova: „Mihai Rotaru va interveni! Trebuie zguduită echipa!”
4
Știri din fotbal internațional
Piero Ausilio confirmă: „Da, îl vrem pe Romero” » Reacția lui Tottenham
0
Presa din Bulgaria, verdict crunt despre Coelho după înfrângerea la scor cu Dinamo: „Această decizie l-a costat scump”
0
Suma exorbitantă pe care o vrea Vinicius ca să prelungească! » Marca: „Situația lui intră într-o fază delicată”
0
Scandal în Italia » Politicienii se opun numirii lui Pirlo ca selecționer: „Cine face propangadă pentru Rusia nu ar trebui să ocupe funcții naționale”
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
3
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
Golul cu CFR CLUJ din foarfeca
La fel e chinuit Diogo Alves Ramos de la Gloria Bistrita.Dupa ce a dat golul acela senzational si-au batut joc de el din cauza ca are salariul prea mare.
cat mai mintiti, ba?
bah dan udrea , cine te crede pe tine , bah MINCINOSULE !!!???...ieri scriai ca "Săptămîna Tshabalala » De luni, Piţi se va ocupa de transferul sud-africanului!""Siphiwe Tshabalala va fi achiziţionat contra sumei de 500.000 de euro." , iar azi Becali a spus f clar ca "roş-albaştrii nu sînt interesaţi de achiziţionarea lui Siphiwe Tshabalala "Nu este nimic adevărat cu Tshabalala", a comentat Becali "...asa ca DISPAI , PLEACA bah dan udrea MI
la faza a asta a fost panarama pitzurca... nici macar nu l-a vazut la antrenamente... putea sa-l cheme... sa-l vada.. sa vorbeasca cu el... nu sa procedeze ca un tzran... pacat... baiatu asta chiar era simpatic si parca se atasase de steaua.. un lucru mai rar: ca un jucator strain sa se ataseze de o echipa romaneasca
Zapata e un portar care nu e constant şi nu oferă siguranţa potrivită apărării.E bine că l-a îndepărtat de la echipă trebuie să scăpăm de columbianul ăsta pentru că are un salariul uriaş faţă de valoarea sa.Mai mult de 3.000 de euro pe lună n-ar merita.
pentru banii aia m-as trezi si la 4:30 a.m...saracutii :(
A deci sunt si magarii cu pitzurca la steaua. Credeam ca totul e roz de cind a venit el. Nici o problema timpul le va rezolva pe toate
99.99% din populatia romaniei si-ar dori sa fie "chinuti" precum zapata cu 21.000 EURO pe luna !!!...ce chinuit e saracul ca trebuie sa se...antreneze !!!...bah dan udrea esti...bolnav , nene !!!!...nu stii cu ce sa mai vii si ce sa mai inventezi ca sa creezi scandal la Steaua !!!....du-te bah la doctor si incearca sa te tratezi !!!...dan udrea , da si mie 21.000 de EURO pe luna si eu am sa ma trezesc de la 4`30 si am sa incep antrenamentul l 6 !!!...si ma antrenez si cate 12 ore pe zi
carlosroaro@ da ce-l pune bah fraiere sa faca ?...il pune sa se antreneze !!!...nu-l pune sa lucreze in fabrica !!!....din surse apropiate lui dan udrea am auzit ca va fi dat afara de la GSP pt incapacitatea de a scrie un articol de sport si ca scrie doar articole instigatoare si mincinoase !!!!....iar unul din cercul lui de cunoscuti a confirmat faptul ca dan udrea e ggay !!!....surse autorizate au confirmat asta !...udrea , PLEACA !!!...nu te mai vrea nimeni la GSP !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.