Alte știri din fotbal
În timpul umilinței cu Tromso, Nelu Varga a decis să îl demită pe Folha și a sunat antrenorul dorit! Răspunsul a venit pe loc
6
Gigi Becali îl pune la punct pe Florin Tănase: „Înseamnă că nu mă cunoașteți bine”
2
Vikingii ne-au luat fața! Continuă coșmarul din Nord: de la Silkeborg, la Hacken și Tromso: lista „umilințelor” echipelor românești
4
De cine se teme Florin Pîrvu înaintea meciului cu Dinamo: „Pot face diferența”
0
Știri din fotbal internațional
Românul acționar la Tromso a numit marea diferență între fotbalul norvegian și cel românesc: „Exact cum a spus Camora!”
0
Se poate și mai rău! CFR Cluj - Tromso 0-5 nu a fost cel mai drastic eșec el serii europene
0
Florin Prunea, dizgrațios pe stadion, ca delegat UEFA: „Vă arăt ceva frumos. E ce trebuie, fratello?”
2
PSG a oficializat transferul de 50 de milioane de euro
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
19
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Consumatorii casnici nu vor fi deconectați, a anunțat Ilie Bolojan. Marile ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de vineri, 7 august 2026: peste jumătate de țară, sub avertizări de ...
Libertatea
Ne pare tare rau ca pleci,da, asta e! Multumim pentru tot ce ai facut pentru noi!Te intelegem nu-ti purtam pica, iti respectam decizia si nu putem decit sa-ti uram mult succes mai departe!Cu siguranta va fi greu fara tine, da tot tu ne-ai invatat ca nimic nu este imposibil daca-ti doresti cu adevarat ceva,asa ca avem datoria de a merge mai departe nu numai pentru noi,da si pentru tine! Sarbatori fericite si mult succes mai departe!
Thank you SUPER DAN !!! Ne-ai facut sa gustam fotbalul adevarat. Am vazut ce inseamna un antrenor adevarat. Multa bafta Dane, si nu uita niciodata Unirea Urziceni. Cat despre restul frustratilor de pe aici...muriti in mocirla voastra cu Gigei, Borcei,Mircei,etc.
Sa va i-au familia-n pu.lla Muisoreni fu.ttuti! Sunteti ultimele ciurucuri din aceasta tara! Nimeni nu va suporta! Pupatil pe jabba al vostru brazilian in rezervor!! Respect Dan! Respect Unirea!
DAN PETRESCU-UN ANTRENOR UMFLAT, UN CERȘETOR PENIBIL.
UN HOȚ PENIBIL. DAN PETRESCU NU ESTE DECĂT UN HOȚ. BINE CĂ V PLECA ASA SCAPAM DE UN CIRCAR , UN CERȘETOR PENIBIL.SĂ-L I-A ȘI PE MM-U CĂ ORICUM SUNT SINGURII CERȘETORIDIN FOTBALUL ROMÂNESC
pacat de acest proiect... pacat ca s-au incasat 17 mil euro si nu se mai investeste nimic. Mai bine ca vin granzii cu blaturile lor si fara puncte in C.L. ura .... suntem niste prosti ne meritam soarta.
VARZA!
domnule, nu te mai autointitula asa, pentru ca ne-am dat seama cu totii ca esti un pusti fara minte..urziceni ul si vasluiul sunt poate printre singurele echipe care merita sa apara pe harta fotbalului romanesc..intorce-te si termina-ti paharul de bere, in timp ce iti urmaresti fantasticele echipe din bucuresti
Dar voi nu va intrebati de ce si-a dat demisia?
Toti,cei 3 suporteri au vazut Liga Campionilor spre deosebire de tine si FC Timisoara,din pacate.Asa ca nu incerca sa fii nesimtit caci rezulta mai multa prostie decat nesimtire.Numai bine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.