Alte știri din fotbal
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
0
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
3
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
4
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Știri din fotbal internațional
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas, comparație controversată între „The Special One” și un antrenor din La Liga
0
De la nunta unui amic, convocat la Mondialul 2026!
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
1
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
1
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Scuze, din cauza smart-phoneului au sarit randurile si nu se intelege. Voiam sa spun ca eu cred ca MM a avut dreptate. Franta e mai buna decat Turcia, care-i logica impresarului si a ziaristului?
Pai si cu ce a gresit Mm? Sau marii ziaristi si impres mai bine in Franta decat in Turcia? Nu asta a zis si MM?arul au o problema cu logica? Nu e
Mai bun din ce punct de vedere? La Samsunspor probabil ca juca meci de meci pe cand la francezi cred ca o sa fie mai mult rezerva.
:)))))))))))))))))))))))
pana acum de ce nu a declarat nimic?! daca tot nu a zis nimic pana acum ... trebuia sa taca si acum. ca e adevarat sau nu ... nu stiu sa zic - nu`mi place mm dar nici nu ma arunc acum sa declar verzi si uscate.
Ma bucur ca mimi nu mai e la Galati
mm nu e ala de zicea ca mai bine sta in cutii de carton decat sa lucreze iar cu beecali? :))
ba astia is prosti sau is eu bat de cap ? am citit "articolul" de 4 ori si nu vad nici cea mai mica neconcordanta intre declaratii .. care e disputa defapt ?
inadaptata in*
Mimi o taranca inadaptatain Bucuresti. S-a intors la Steaua ca sa mai faca un blowjob ciobanului si sa mai apara pe la TV.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.