Alte știri din fotbal
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
0
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
0
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
0
Veste de impact pentru Dinamo! Premieră după 9 ani
0
Știri din fotbal internațional
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
pai aici a fost cu intentie si premeditat si acolo a fost din greseala... se putea intampla oricui ce a patit Huidu... dar... romani...
vad ca toti dati verdicte si bagati in inchisoare pe oricine, oricum. Avea dreptate Dinu(din pacate) : astia-s crestinii din ziua de azi. Daca si un bataus las sub influenta drogurilor poate fi pus pe aceasi pozitie cu Huidu, care a omorat 3 persoane DIN CULPA ... e clar nivelul de inteligenta al acelor persoane.
Sper sa dea huidu peste tine
Decizie corecta. Derbedeul asta nu trebuie iertat. Dar nici Huidu si nici interlopii care l-au omorat pe basketball-ist nu trebie iertati. Pe pustiul ala care a omorat 2 sau 3 oameni pe Floreasca l-au bagat in arest. Pe Huidu de ce nu-l baga?
Galeria Petrolului o adunatira de derbedei scapata de sub control.Ce este bine, echipa va retrograda si sper ca ulterior se va desfiinta.....din ploiesti dar nu dau 2 bani pe voi!!!
ca i se distruge sau nu viata acestui baiat .. poate , dar daca va scapa nepedepsit s-ar creea un precedent periculos , iar drogati vor avea astfel o scuza - eram drogat domne- nu stiam ce fac... Prietene ai facut-o ...suporti fapta.. simplu .O alta chestie - cum ne-ar privi tot globul daca acest individ ar scapa nepedepsit ? a fost dat pe toate televiziunile din lume . O sa stea 2-3 ani la bulau cel putin - va fi acel exemplu de asa NU pe ori ce material de studiu pt siguranta stadioanelor
mda, drogurile alea i-au intrat singure pe gat. inca un nemernic scos basma curata.
Respect Petrolul Ploiesti...Mue steaua,frf....lpf chiar si dnaX(
Comentariul tău...Normal:))
Si eu zic ca se face exces de zel cu copilul asta, care în definitiv a făcut un bine Stelei ! O condamnare cu suspendare și o interdicție 5 ani pe stadioane, erau suficienți. Alții au devalizat România și noi exageram cu copil care ar fi bine sa i se dea o șansă sa se îndrepte și nu sa-i distrugem toată viata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.