Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
1
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
7
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
3
Știri din fotbal internațional
Franța - Spania » Superduel european pentru finala Campionatului Mondial: Mbappe versus Yamal!
0
Decizie neobișnuită pentru semifinala contra Angliei » Superstiția campioanei mondiale are aprobarea FIFA!
0
De ziua lui, Lamine Yamal a numit cele două cadouri ideale
0
Președintele țării a desființat naționala Braziliei: „Nu se poate, ce rușine! Dacă ar fi câștigat, toți ar fi dansat...”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Aurul din poze , a fost dus la topit . Din el se va face un lacăt superb , de 24 k , care va fi pus peste clubul din deal .
Păi e smecher, ce stii tu! Cand il ai la mână pe Florian Coldea sau pe Ciolacu,inseamna ca treaba merge bine pentru Nelu Varga. Asta inseamna ca anumite personaje au fost unse cu multi bani sau anumite interese pe la Dubai sau alte zări. In felul acesta un patron precum Nelu Varga e in stare sa plateasca jucatorilor sume de bani cash si nu prin bancă.
Pai nu are Varga poze cu lingouri de aur!?... sau pozele nu se primesc la Amanet!?
Pai in ultimii ani nu a mai rulat in pierdere CFR. A redus cheltuielile si a vandut multi jucatori. E cam obligata sa aiba cheltuielile cat veniturile, ca Varga nu mai are de unde pompa.
Nu va faceți griji de CFR, main urmează o insolvență, se mai șterg niste datorii că rețeta la noi e perfectată. Ce nu-nteleg eu de unde apar milioanele de euro că să susții o echipa de fotbal care plătește unele dintre cele mai mari salarii din România. Că tu ești păduche flaușat n-ai banii lui Sucu sau Becali. Și fără să iau din meritele lui Pancu, fara puțin ajutor și de la frații in negru a lui Balaj, nu pupa CFR-ul play off-ul.
De unde se vede ca Giginho e mic copil pe langa Nelutzu asta, Il capo di tutti Capi din Cluj-Napoca :)
Miros atat de tare a epoleti afaceristi toti, incat seamana cu catelul ala desi fugarea singur coada. Dar, nu-i problema!! A venit nea Iulica si se rezolva tot cu relatiile adunate in atata amar de timp printre speciali si Comisii. Fi-ne-ar greata.. eu de-aia nici nu ma mai uit la miutele aste din pompos intitulata prima liga romaneasca de fotbal.. Circul Foamea si atat.
E ciudat sa vezi un club de fotbal fideiusor (garant) intr-o afacere imobiliara. Doar la Varga se putea intampla sa manance sarmale cu supă de pui. Cum sa amesteci clubul sportiv intr-o afacere imobiliara din Floresti? Cum sa incasezi bani ca si club sportiv, pe ce temei? Ca e fideiusor? In statutul clubului apare si participarea la tranzactii imobiliare? Eu am mai spus-o de mai multe ori, Varga nu e patronul bun pentru un club sportiv. Crede ca e mai smecher ca alții? Mai are de achitat la Cluj vreo 9 milioane de euro. Pentru ce a fost executat silit si-a achitat doar 4 milioane, pentru restul creditorii il urmaresc si acum. Asta doar la Cluj.
Aloooooo...DNA-UL
Pai asta sta in 750 de mii cand are ditamai lazile pline doldora cu lingouri de aur 24 de dani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.