Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
2
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
2
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
A venit replica Dianei Șucu: „E un impostor!” » Respinge virulent afirmația că și-a presat soțul să cumpere Rapid pentru a-și face copiii fotbaliști
6
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Sparta Praga, în Conference League. Echipele de start + Ultimele informații din Bănie
15
După ce au dat foc copertinei unui local, fanii lui Feyenoord au „paralizat” traficul din Capitală în drumul spre Arena Națională
4
FCSB - Feyenoord » Campioana României versus Robin van Persie în Europa League. Echipele probabile
3
Surpriză de sărbători în cantonamentul Barcelonei » Compania auto din Emirate a împărțit cadouri aurite!
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Scandal în tabăra suveraniștilor. De ce era previzibilă ruptura și cum ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Revoltă la conferința CAB: o judecătoare a recunoscut în direct că TOT ce a ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Omul e "cronic", lasa-l...
Depunctata? Ti se pare. Nu inteleg de ce te bagi la comentarii daca nu esti documentat in domeniu,postezi si tu din auzite ca babele.
In campionatul 2007-2008, Steaua, de exemplu, a fost depunctata cu 7 puncte pt cazul valiza.
Ai dovezi ? Halucinatiile *** @@@@ nu se pun .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FRF nu a așteptat procesul penal când au retrogradat-o pe FC Argeș pt mita la arbitri. La data retrogradării procesul penal era abia în faza fond tribunal. Acum avem sentința clara mita lui Avram pt a delega la Târgu Mureș arbitri doriți de corupții Băsescu Boc PDL Dorin Florea care au cumpărat pt acest club sintetic din banii publici un loc in liga a II a de la Unirea Sânnicolau Mare si care FINANȚEAZĂ ILEGAL DIN BANII PUBLICI ACEST CLUB POLITIC. RETROGRADARE.
mi se pare mie sau steaua a fost depunctata pt "mita"? la asa e mai rau....deci depunctare sau retrogradare....prea au furat cu arbitrii...sunt mai rau ca ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In ce hal a ajuns steaua sa castige campionate.. ziceti ca nu are steaua nici o legatura cu asta? fiti seriosi..
Mai degraba tu primesti bani de la partidul coruptilor *** care este acuzat de catre DNA ca a jefuit Romania si a investit ilegal prin coruptie clubul lor sintetic fara istorie din Targu Mures. Chiar DNA in referatele de retinere ale coruptilor PDL, Elena Udrea samd relateaza ca acest partid corupt condus de Basescu Boc Blaga din banii furati alocau lunar zeci de mii de euro pt postac propagandisti care presteaza non stop pe internet.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca si in cazul FC Arges, ar fi depunctată/retrogradată de FRF, fiind vorba de coruptie arbitraj. Deci nu ar mai lua titlul în cazul ăsta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.