Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
a ajuns *** sa faca pe altii *** =)))))))) ***...in Romania delcitul care l-a facut *** in favoarea *** se pedepseste cu inchisoarea.de la UEFA a primit o pedeapsa mult prea blanda(asta daca comparam cu alte cazuri asemanatoare si stiind ca UEFA taie in carne vie in astfel de cazuri) si asta nu poate fi decat interventia *** Sandu Mircea ***. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa-l pe *** ala ca o sa cada singur *** . Am 3 motive care m-au enervat . 1 *** . 2 .. Meciul *** cu bagarea in spital al lui rusescu 3 . Arbitrajele favorabile . 10 - 0 !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** nu intelegi statului Uefa? ***. " Statul UEFA ,articolului 50: "pentru a participa într-o competiţie europeană, o echipă nu trebuie să fi fost implicată direct sau indirect în activităţi de aranjare sau influenţare a unui meci”. Avram a primit INDIRECT de la Targu Mures mita 19.000 $ pt a delega arbitri doriti de catre MafiaBasescu Boc Florea PDL care finanteaza ilegal din bani publici acest club sintetic. " Uefa nu va permite lui Targu Mures sa joace in cupele europene.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***.De aceea sa ales praful de ei si de echipele lor ***.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gresesti chiar reptilienii si balaurienii plus extraterestrii din Orion care care protejeaza Terra au vorbit personal cu Michel Platini ca sa protejeze Steaua . ***. :)))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ASA nu a dat bani nici unui arbitru....cel care a dat bani era un suporter muresean CARE NU AVEA LEGATURA CU CLUBUL ! CEI DE LA UEFA VOR ANALIZA SI ACEST ASPECT ,CA OMUL NU AVEA NICI O LEGATURA CU CLUBUL ! DE UNDE SA STIM NOI CA BANII NU AU FOST DATI PT A DEFAVORIZA TG MURESUL,FIINDCA FCM TG MURES AVEA SA RETROGRADEZE IN ACEL AN !
adevarul e urmatorul : STEAUA va fi dovedita ca castigatoare prin frauda ,coruptie si mita a ultimelor campionate din era *** ,asa ca va fi retrogradata, depunctata si in final desfiintata...dar repet STEAUA si nu FCSB...acum intelegeti dorinta *** de a nu mai avea treaba cu palmaresul si sigla STELEI ? fiindca dosarele procurorilor sunt ca si terminate
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
hotararea UEFA este de fapt hotararea mafiotului Sandu care a intervenit in favoarea ***.alte echipe au fost excluse pt. mult mai putin.e hilar ca valahul *** cu toate clonele lui si alti *** vor sa fie retrogradate x si y echipe , sa fie excluse din Europa , sa fie depunctate si nu se uita in propria ograda , pentru ca sustin *** , campioana coruptiei in fotbal - ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.