Alte știri din fotbal
A greșit Târnovanu cu FC Argeș? » Verdictul clar al lui Pantilimon: „Mă deranjează un lucru!”
0
Ce UMILINȚĂ! Universitatea Craiova nu stă la discuții cu Petrolul și revine pe primul loc în Superliga » Clasamentul
10
Îl scoate la tablă pe Cristiano Bergodi: „Ciudate alegeri, nu știu cum a gândit-o”
0
Ilie Dumitrescu, laude pentru un jucător din România: „Se distrează în Superliga”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta, înainte de Inter - Arsenal: „Cristi Chivu a venit la Inter cu ceva extra”
0
Cosmin Contra l-a UMILIT pe Roberto Mancini! Rezultat incredibil în Qatar
3
Ousmane N'Doye, reacție după finala Cupei Africii pe Națiuni: „Ei au vrut să ne fure! Noi am dat un gol valabil”
0
Gerard Pique vrea o revoluție: „Un 0-0 omoară emoțiile fotbalului. Trebuie schimbate regulile din Evul Mediu!”
2
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Pentru ce suferă românii: care a fost impactul majorării taxelor de anul ...
Libertatea
Un avion spre Alicante a decolat fără pasageri: zeci de oameni au rămas ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Douăzeci de decizii ale lui Trump din primul an de mandat care au trecut ...
Libertatea
Nu-ti dai seama de un lucru... noi nu jucam in nici o cupa europeana. Rrahmani era plafonat momentan la Rapid, el n-ar fi avut nici un motiv sa semneze cu noi din nou cand ii expira contractul, si l-am fi pierdut gratis peste un an si ceva. Pentru ce? Nu e ca si cum nu avem atacanti. Da, el era cel mai bun atacant in momentul de fata, dar Burmaz, care acum va avea sansa sa fie titular meci de meci, nu e mult sub el ca valoare in momentul asta, iar astfel Rapidul are 5 milioane in plus de investit. Sigur, sa speram ca vor investi cu cap, si sa speram ca echipa o sa iasa din pasa aia proasta in care se afla, dar sunt lucruri care nu au legatura. Sparta e cu un picior in Champions League chiar sezonul asta - practic au 50% sanse sa joace in CL si 50% sanse in EL. Probabil si salariul lui acolo e mai mare decat i se putea oferi la Rapid in conditiile incasarilor actuale. Mai mult, nici nu poti sa stii daca si-ar fi mentinut forma buna, desi bineinteles ca probabilitatea mai mare este ca da. Dar fotbalul modern este un business, si ca sa-l cresti trebuie sa accepti s-o iei pas cu pas, nu sa incerci sa "arzi" etapele.
In 15 etape Rapid are doar o victorie cu echipa care era DEJA campioana ... cum de au dat cehii 5 mil pe Albion ?
Ăștia iau de la Rapid in loc să-l ia pe Oct. Popescu-Bitanescu sau alte vedete gigiste? Jurnaliștii sunt de vină că n-au mediatizat suficient marfa ciobănească! Îi așteaptă vremuri grele: doar pâine, fără brânză!
Si uite asa Sucu face profit in timp ce unii ii plang de mila ca a investit mult. Deja a sarit bine de 10 milioane din trei jucatori. E constient ca nu are cum sa vanda mai scump si prefera sa fie samsar. Omul e la ciupeala nu vrea performanta. Macar sa nu-l mai vad cu esarfa la gat.
Bravo lor ! Au facut o afacare buna daca primesc aprox. 5 milioane de euro pe el. Era cel mai bun jucator de la Rapid.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.