Alte știri din fotbal
Eugen Neagoe, furibund după umilința încasată de Petrolul: „Când aud lucrurile astea este deranjant! Dacă intram eu, vă garantez că Romanchuk nu înscria!”
0
Dinamo și FRF îl contrează pe Gigi Becali: „Anul ăsta toate competițiile își bat joc de FCSB!”
0
Entuziasm la cote înalte în Bănie, la 4-0 cu Petrolul: „Suntem și buni!”
0
Filipe Coelho, după a treia victorie în 4 meciuri la Craiova: „Asta am încercat să fac și cred că am reușit”
0
Știri din fotbal internațional
Reputatul ziarist de la Gazzetta dello Sport face radiografia lui Chivu la Inter: „Uitați-vă cum se face respectat în vestiar! Așa ceva se întâmplă doar dacă ești bun”
0
Fostul elev a dat de pământ cu Guardiola: „Un șarpe! Soția spunea că e pervers”
5
„Bine că a plecat trădătorul!” » Suporterii de toate vârstele ai lui Inter au fost cuceriți de Cristi Chivu
1
Newcastle forțează transferul imediat al noului star din Brazilia. Ce știe să facă
0
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Întâlnirile în afara legii ale premierului Bolojan din Palatul Victoria. ...
Libertatea
Bărbat acuzat de omor, după ce și-a lăsat iubita să moară de frig pe cel ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin minte cu nerușinare într-un interviu în presa străină și ...
Libertatea
Si vulpea a zis ca strugurii sunt acri!Cu astfel de articole va dati cu meseria in cap!Vai de voi,gesepeilor,muriti de ciuda!
Voi inca il mai considerati pe personajul asta sinistru manager de fotbal? Omul e circar, e bufonul de la palat, e responsabilul de la club cu glumitele (proaste de altfel) pe facebook. Asta e baiatul care cara icoana pe Calea Victoriei la marsul anti-LGBTQ alaturi de Tudor care era cu crucea-n spate. Despre ce dreacu' vorbim? Daca "seful lui suprem" calca intr-un ***, bufonul e acolo sa il stearga, cam asta e nivelul la care evolueaza valetul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu anturajul si petrecerile sunt problema... E TIMPUL LUI LIBER... MM continua sa fie depasit de realitati... BAIATUL NU ARE VALOARE de fcsb sau craiova... e modest pe teren... NU LIVREAZA mai nimic... Asta e problema... poate exagerez putin... dar e un jucator mediocru cu un CV subtire... E gen MICULESCU... alt balon de sapun MEDIATIC fara valoare care nu LIVREAZA...
Cand esti substantial lui gigi e clar...plus cazierul patat
Bufonul de la Palat e penibil ca de obicei
Acest mm este doar un pacalici care se baga singur in seama....se pare ca nici pacaliciul sef nu-l mai suporta ....
La Pitesti s-a nascut REGELE ADEVARAT al fotbalului romanesc nu regii si briliantele care-si platesc astazi titulaturile prin tot felul de ziare ! Giscanu' nu intra pe teren fara ochii lu' Dobrin in cap si juca fenomenal !...voi n-ati avut 23 de ani bey boshorogilor care macanitzi p'acilea ?
asa a zis si de Cicaldau, ca fumeaza, ca etc... Si? Craiova l-a luat cu 1 M euro si l-a vandut dupa 3 ani cu 6,5 M euro. MM, apuca-te de muls oi, ptr ca la scounting esti varza in ultima perioada, ti-a spus-0 si Gigi
Spre deosebire de Meme, baiatul asta are cazierul curat.
Mda...strugurii sunt acrii, dacă nu ajungi la ei
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.