Alte știri din fotbal
„Mai aveți încrederea conducerii?” » Costel Gâlcă a răspuns scurt, după ce a recunoscut „umilința”
1
Andrei Nicolescu nu s-a bucurat pe deplin de victoria cu Rapid: „Mi se pare incredibil”
0
Zeljko Kopic: „Am fost aproape morți”
0
George Pușcaș: „Medicii mi-au recomandat să mă operez. Îmi asum acest risc”
2
Știri din fotbal internațional
Remiză albă în derby-ul etapei din Serie A » Milan și Juventus, meci fără spectacol pe „San Siro”
0
Cristi Chivu a găsit puterea să glumească, după ce s-a întâmplat la Torino: „Mi-au lipsit ochelarii”
1
Presa din Italia, la unison, după ce Inter s-a prăbușit cu Torino » Notele lui Cristi Chivu
4
9 minute de „blackout” în Torino - Inter schimbă calculele la titlu » Inexplicabilă cădere a liderului
6
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Proiectul „Curtea de apă”: Cum încercau românii dintr-o fabrică de bere să ...
Libertatea
Scenă macabră pe stadionul unui club de tradiție din Germania. Cadavru ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
PREA putin a dat pentru cat a primit,,cine la adus ar trebui sa raspunda de banii aruncati.JUCATOR care trebuia sa faca diferenta,dar la cefere a fost doar numele de el,sant dezamagit ca nu sa impus la echipa.
Mostra de exprimare. Sa zic vocabular și sofisticare de clasa a V-a "Dar îl cunosc foarte bine pe Alex, l-am avut la Steaua, când eram cu Costel şi cu Mirel." .Ok...... cu cățel, cu purcel
S-a găsit și Dică da pună paie pe foc ! Du-te, Dică, du-te...
Sumudica l-a adus pe Sfântul Alibec și trebuie să-i facă loc în echipă, pentru că ăla chiar o sa strice atmosfera la echipă dacă nu joacă. Bine, o să o strice și dacă joacă.
In unul din ultimele 2 meciuri ale CFR ului Chipciu a luat un galben asa din senin numai ca l capsase pe unul fara nici un motiv !!
Mda, nu e la prima abatere, cu alte cuvinte Chipciu i-a reprosat lui Sumudica faptul ca nu joaca suficient, aia e abaterea importanta. Iar in ceea ce priveste "copilul" ala care l-a lovit cu mingea in fatza, cred ca e vorba de mai mult acolo, adica Hiendrich nu si-a cerut scuze dupa ce ca l-a lovit, ca daca isi cerea nu ar mai fi sarit Chipciu la bataie. Chipciu nu vrea sa-si ceara scuze primul, asteapta ca Hiendrich sa faca primul pas pentru ca asa e normal, cine a lovit isi cere scuze si dupa aia cel care a fost lovit isi cere scuze si el ca a reactionat violent. Sumudica se foloseste de acest lucru pentru a-l da afara pe Chipciu pentru ca il considera un fotbalist scump si de care nu mai are nevoie in lot, dar e foarte urat ce face. O avea Chipciu istorie de recalcitrant, dar si Sumudica are istorie de duplicitar si pervers.
I a suflat mm prea mult în coarne,de acolo vine impertinența lui!
Daca urmariti cu atentie spusele lui Sumudica intelegeti situatia reala. Sumi a spus "nu pot sa tolerez LA NESFARSIT...". Deci, Chipciu nu e la prima abatere! A mai spus ca jucatorii mai injura la antrenamente, se mai enerveaza, apar reprosuri dar nu apeleaza la VIOLENTE FIZICE!!! Sa sari la bataie pentru ca te-a lovit copilul acela, Hindrich, cu mingea!?! Excluderea este justificata.
Urmează! La fel și promovarea Stelei! Ai uitat acum nici 3 luni ce tare erai in gura cu: “Na ca s-a amânat și n-ai avut dreptate!” ? Io nu! Și la fel ca atunci îți repet: tic,tac,tic,tac …… kaput FC fcsb! :-)))
forurile*!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.