Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
traim intr o tara unde o echipa condusa de oameni certati cu legea si care este intr o degringolada totala din punct de vedere organizatoric are cei mai scumpi jucatori si cei mai multi "suporteri". cel mai bine se vede acest aspect la meciurile fara miza unde arena nationala este complet goala
Pana face 18 ani se desfiinteaza Fcsb-ul! Ei lasa, nu dezamagiti copilul, revine Steaua Bucuresti in prima ligă!
Unde zis el- ca ar dori sa joace pentru fcsb?!Nț nț nț!Ziceșți „harnicii fcsb-iști ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vrea la fcsb? e clar incult baiatu
Ce pazesc indivizii de la intrare, totusi? Pe mine ma perchezitioneaza cand intru. 40 petarde (la propriu) am numarat. Cu ce a fost lovit in cap Muhar?
L-ati bagat pe bietul copil in gura clujenilor ca vrea la FCSB. Nu a facut 15 ani. Altii rup tableta la varsta asta. Bravo copile. Sa te tii de treaba si poate ajungi la Barcelona nu la FCSB. Succes.
Si cam ce profesionism ai vrea la pinguinii astia care nu au performante, nu au teren propriu si sunt intretinuti de piticul primar? In afara de niste "studenti" din galerie care sunt cosmarul jandarmilor si politistilor, altceva nu au.
Mie imi place mai mult sa vad copiii nostri decat niste straini pripasiti pe meleagurile noastre. Dar sa aiba valoare ca Dobrin, nu ce face Hagi.
Va dati seama ce profesionalism e la n daca joaca impotriva CFR-ului cu niste copii care abia au terminat gradinita.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.