Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
0
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
7
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
2
Știri din fotbal internațional
Enzo Fernandez nu se dezminte! Mesaj războinic, după Campionatul Mondial: „Există ceva mai important decât un rezultat”
3
Șoc în Nord! Campioana Danemarcei a fost umilită pe teren propriu în preliminariile Ligii Campionilor
2
Bumba a marcat din pasa lui Vlădoiu în cel mai nebun meci al serii europene!
0
În urmă cu 4 ani, Lamine Yamal făcea o previziune curajoasă! Totul s-a adeverit
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
3
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Grecii contestă distribuția filmului „Odiseea”. Rolul Elenei din Troia, în ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
Chipciu va aduce titlul la Cluj și va juca în Nationala României unde cam toate locurile sunt vacante după ultimele rezultate ! A venit cu Norocul ! Bafta maxima ! Haide U !!!
Rivala desigur, doar in viziunea primarului care Nu mai stie care loja aduce mai multe sufragii!
Iti inchipui ca din aia 30.000 macar 10-15.000 tot ii plateste U Cluj.
Toata lumea comenteaza...:) Nu stim pe ce bani a venit, care va fi salariul sau, dar suntem un popor de experti... Din cate stim LA ORA ASTA, este ca FAMILIA a fost cea care a hotarat: au casa cumparata in Cluj iar copiii merg la scoala aici. Este pe final de cariera, iar familia trece pe primul plan... In rest, vom trai si vom vedea...
De regula, ca fan, esti suparat cand un jucator de la echipa ta se transfera la rivala. De data asta insa, zic ALELUIA! Chipciu trebuia sa plece oricum. Iar daca pleaca la U, atunci e cu atat mai bine!
Ce mai conteaza una, la cate echipe a ingropat acest Chipciu!!
Chipciu , la fel ca Chiriches , Gardos , Man , Tavi Popescu si ceilalti, nu pot juca decat daca preparator e Tomy ...!!!
Buna intrebare..ca la fotbal,CFR lui in niciun caz..sa nu vb de titluri,de europa nu se pune problemam.sa nu avem pretentii de ucl si batut man utd,roma,dar pinguinii in afara de un amical din 93 cu brescia lui lucescu(jucat in contul transferului lui sabau) si un amical din '67 cu universitatea mecanica fina tashkent,cunosc cupele europene doar de pe flashscore.la suporteri ce sa mai vb?? CFR e mandria ardealului,campioana ardealului,"n"cj e echipa a 2 sate de langa cluj,marasti si manastur.
Chipciu , la fel ca Chiriches , Gardos , Man , Tavi Popescu si ceilalti, nu pot juca decat daca preparator e Tomy ...!!!
Acum 2 ani era rivala recoltei coltirea. Acuma cred ca nu mai are rivala :))) Abia astept momentul cand cferistii o sa-i sparga pe uisti pe teren la scor si uistii pe ceferisti pe strazi in stilul lor :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.