Alte știri din fotbal
Oficial! Alexandru Chipciu a semnat » Anunțul oficial al clubului
0
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
0
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România, în grupă cu Statele Unite ale Americii, dacă se califică
16
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
bratu minte. e slab ca antrenor si nu tespecta jucatorii.
Negoita si marele David ar trebui sa predea echipa cat mai repede unor oameni de buna credinta care apreciaza culorile,blazonul si istoria acestei echipe.In caz contrar, ar fi cazul ca toti suporterii dinamovisti sa-l sarbatoreasca,pentru reusitele deosebite pe care le-au avut la Dinamo, cu oua si rosii fix in testele alea deformate de atata nepricepere !!!
Bravo lui Bratu ca spune tot ce se intampla la Dinamo cu adevarat.Prea multi oameni falsi la acest club!Nu se mai poate sa traim tot cu minciuni in fiecare zi.Nistor nu are caracter si impreuna cu conducerea au stricat tot ce se intampla la Dinamo.Normal ca nu poti face performanta cu astfel de gunoaie!Mare pacat de Bratu ca si-a pus sufletul pe tava,s-a implicat la aceasta echipa,dar fara transferuri si bani,nu poti sa ai pretentii.Poate sa aduca orice antrenor ca tot degeaba..Si Danciu de ce credeti ca a plecat?pentru ca nu se regaseste pe langa gunoaiele astea din conducere.Tot respectul pentru oamenii care spun adevarul,gen Bratu.Prea multe minciuni,prea multi oameni falsi.
Au ales intre unul care a avut cat de cat un trecut la Dinamo ( Bratu ) si un ratat ( Nistor ) care nu are nici valoare nici caracter.Daca acestui nimeni ii se mai incredinteaza banderola de capitan la Dinamo, eu unul ca un dinamovist convins ( de 54 de ani suporterul acestei echipe ) voi spune Adio Dinamo !
Bratu a greșit, nu poți să-ți faci freza în văzul lumii, mai ales în gura ei. Bratu mai are de învățat meserie pe la liga a treia. S-o întoarce el, mai bun, mai instruit, mai antrenor, succes lui, dar acum are față de de demisionar incompetent. :))
Tu ești președintele de la Dinamo? dvd vine de la David? nu m-ar mira. :))
Dar tu cand te certi cu nevasta/prietena, iesi in fata blocului si le spui si vecinilor? Asta a facut Bratu, plus ca a dat vina pe el pentru esecul echipei, ori Nistor nu a jucat singur pe teren!
retrageti echipa din campionat imediat. HUOOOOOOOOOOOOOOOO Dinamo. Desfiintarea
nu stau sa analizez pe papagalul de David dar aici chiar are dreptate. ce facut Bratu e cel mai neprofesionist gest pe care l-am vazut vreodata in fotbal. nu vii sa dai pe post o discutie pe care ai avut-o intre 4 ochi cu cineva. daca faci asa te descalifici total si nimeni, niciodata nu o sa mai aiba incredere in tine. isi puteau spala rufele intre ei, ca sunt adulti.
bai nea david, tu dai dovada de lipsa de expierienta cand nu stii sa gestionezi un astfel de conflict. dar sa iei partea unui jucator, care nu joaca nimic in ultimele jocuri, si sa dai in antrenor, care da cartile pe fata,nu dovedeste decat ca il vreti plecat pe bratu si nu stiati cum sa+i spuneti...ne meritam soarta cu maimutoi ca voi...sper sa merite idioteniile voastre...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.