Alte știri din fotbal
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Primul jucător îndepărtat de noul antrenor al lui Dinamo: „Nu face parte din proiect”
0
„Dinamo e echipă de fotbal, nu spital de urgență” » Dănuț Lupu critică acid politica de transferuri a roș-albilor
1
Știri din fotbal internațional
Jamie Vardy a făcut praf ce a văzut în Serie A: „O nebunie! Fotbal lent!”
0
Fan zone-ul din Ciudad de Mexico, înconjurat de un zid și păzit de forțele de ordine » Ce li se pregătește fanilor
0
Va deveni primul fotbalist din istorie care participă la 6 Mondiale! Le ia fața lui Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Răzvan Lucescu are oferta pe masă » Dorit de multipla campioană din Golf! PAOK a ales înlocuitorul
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
clona csu nu a fost si nu are cum sa fie vreodata universitatea craiova,pai chiar asta au spus instantele judecatresti asi uefa,ca suntei o clona. oricum,s-a terminat totul pentru clona csu o data cu bagarea la parnaie a lui dragnea.
ti-am mai spus si in alt articol, rapid a murit definitiv si irevocabil in 2016. ca tu crezi ca ai inventat legile economiei care spun ca dupa ce ai intrat in faliment si nu ai platit nicio datorie,tu mai poti dupa revenii ca si cum nu s-a intamplat nimic,este altceva,dar tu ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rapidul participă în liga a 2-a, cu șanse mari de promovare. Ești fcsbist?
***.. ionita e imprumutat cu 150.000 euro si clauza de cumparare e de 750.000, adica 600.000 in plus fata de cei 150.000 platiti deja. documentativa inainte sa scrieti aiureli sau l-ati intrebat pe ajiica ce si cum. ziar penibil cu jurnalisti incompetenti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Remusache, dupa mintea ta, partidele se achizitioneaza, se pare! De la stapanul Jiji stii asta, nu? :)) Ia spune, de la cine se achizitioneaza ca vreau eu sa cumpar.
Care CSU, că-i zice Universitatea Craiova. Actualizați. :))
Schimbați CSU... echipa se numește Universitatea Craiova... oricum noi, ăia 23 mii care am invadat capitala la finala din 2018, așa o numeam!
***, tu nu aia auzit ca se nuneste Universitatea Craiova?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ionita,cea mai mare tzeapa din istoria ligi 1. cum bah sa spui vreodata de ionitza 2 ca ar fi vreodata fotbalist. cum rapid s-a desfiintat definitiv in 2016,evident ca nici nu are cum sa existe vreun jucator rapidist sau care sa spuna ca este rapidist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.