Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Bravo, subtila remarca. O stie toata lumea, dar mi-a placut cum ai spus-o. Felicitari!
pai din ce naiba traiesc arbitrii astia? hai ca aia din top se mai descurca.. dar restu...? au un job secundar? daca nu e grav..
Deci acesti bani i-au luat si pentru eliminari gratuite, penalty-uri aiurea, etc. Pai Dinita are dreptate. El a ramas cu pierderea, iar arbitrul cu "malaiul"! D-le Craciunescu, de ce nu ii testati periodic(nu odata pe an ca acum) si bineinteles , dupa fiecare suspendare, sa dea din nou examen de arbitru. Nu vedeti ca unii sunt depasiti?
Pentru anumiti arbitrii , baremul reprezinta bani de "benzina si cico" . "Colesterolul" il acumuleaza prin arbitraj "nesanatos" .
10mii? ma faci sa rad, scorul porneste de la 50 de mii! (de euro, evident)
E clar atunci, pai daca Deaconu si Nica si-au luat cate 10.000 de la becalie, pot sa stea suspendati tot anu.
nu am nici o problema sa castige si 100000 de euro daca arbireaza corect insa pentru marea majoritate din lista nu se justifica banii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.