Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Da, chiar am văzut anunț: "angajăm antrenor și vârf pe perioada Untold-ului"!
Îl ia CFR ca antrenor-jucător și director sportiv:))
Asa e oaia, se duce unde o vinde ciobanul pentru bani destui, nu unde vrea ea! :o Orice comparatie cu persoane reale e neintamplatoare! :D
Nea jiji a zis ca a dat 1,7 mil de euro .....acum il da cu cat la cumparat 1, 2 ........cine minte ?????
Deci până la urmă se chinuie să îl dea cu 1,2 milioane, mult în pierdere.. Hahaha!
Din ce zice Gigi, Astra are o oferta peste cea a CFR-ului,dar Alibec nu vrea acolo.
Normal, este pe locul întâi. La noapte doarme liniștit:))
Și încă o săptămână după aia, până ce se trezesc toți festivalierii răpuși de muza Dyonisos prin Parcul Central... problema este că Mara nu mai este disponibil să-i prezinte contractul de prestări servicii:))
Dal pe dica mai nepriceputule !!!! Nu ai antrenor ciobane !!!!
Daca as fi in locul lui Alibec, nu as pleca de la Fcsb si as incasa lunar slariul mare pe care il are, indiferent daca m-ar folosi, sau nu, la meciuri !! Becali ar merita o asemenea peseapsa pentru a se invata minte sa respecte contractele, si sa nu isi mai bata joc de fotbalisti, tratandu-ica pe oile lui din curtea casei !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.