Alte știri din fotbal
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
1
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă era din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
Știri din fotbal internațional
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Tudorel, nu contesta nimeni talentul lui Petrescu. Si Alin spune "n-am ce să-i reproșez profesional". Personal, eu sunt dezamagit de faptul ca Petrescu nu isi da seama ca poate fi mare si poate ajunge unde viseaza (Anglia). Trebuie insa sa se comporte ca un lord - si este la ani-lumina de asa ceva. Cu fiecare boceala, criza de nervi, injuratura ca la usa cortului, acuzatie nefondata - se indeparteaza tot mai mult de un destin foarte diferit. Pacat.
"La Petrescu, stilul lui e să se plângă întotdeauna." Perfecta descriere. Cum ii spun de ceva timp incoace: bocitoare profesionista.
Minte1 te așteptăm acasă când o fi să fie.
Minteuan e cel care a avut rezultate cu cfr cluj pana sa vina Petrescu corect? si eu sunt fan Petrescu dar nu poti nega adevarul
Tin sa mai adaug :Fa si tu la fel ca el si egaleaza palmaresul...daca poti si te tine cureaua.
Minteoane draga,atat ca jucator cat si ca antrenor esti departe tare de Petrescu.Daca taceai filozof ramaneai ! Intodeauna mediocritatile i-i critica pe cei buni,din invidie si lipsa celor sapte ani de acasa.
astai somer, n-ar mai trebui baga in seama.....omul a avut un loc de munca, si-a cerut demisia...si gata....acum isi va primi leafa si gata...nu mai trebuia bagat in seama
@Silvia...autorul articolului este un ziarist vechi dar din garda veche singurul care nu urcat...s- a complacut"om de incredere"
ce performante a avut Minteuan? a castigat 3-4 meciuri cu 1-0. asta nu e in stare sa lege 2-3 cuvinte.
- Spuneai că nu vei putea refuza antrenorii care-ți sunt prieteni și-ți solicită să-i ajuți ca secund. Presupun că Petrescu nu mai intră pe această listă, nu? - Nu se știe niciodată, au mai fost cazuri de acest gen. Suntem oameni, încercăm să uităm și să iertăm. Doar proștii țin dușmănie. Nu sunt supărat pe nimeni ////////// - Dacă Petrescu vine și-ți întinde mâna să faceți pace, accepți gestul? - Niciodată! Huh??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.