Alte știri din fotbal
Rapid forțează transferul! Pancu îl vrea neapărat: „Nu ascund, am discutat cu el”
0
Oprița solicită o clauză specială pentru a rămâne la Steaua: „Aș fi vrut să merg acolo”
1
Surpriză! Jucătorul revine la Dinamo și se va prezenta sub comanda lui Nuno Campos
2
Doi dintre jucătorii în care Dinamo își punea speranțele intră la „cuțit” și sunt OUT două luni! Ratează toată pregătirea
0
Știri din fotbal internațional
„Te opreau la semafor cu pistolul” » Ce amintiri are Miodrag Belodedici din Mexic: „Am văzut negru în fața ochilor”
0
Radu Drăgușin ajunge la marginea lotului! » Tottenham e pregătită să achite clauza pentru un star din Serie A
0
Trebuie să le plătească 40 de milioane €! Decizie fără precedent în Premier League
0
John Terry: „Nu există un antrenor mai bun decât el în lume”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
1
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
3
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Aia de abia mai respira din punct de vedere financiar , fara fotbal stadionul ar da faliment .
Mai corect spus acest stadion NU a fost făcut pt. dinamo ! Locul ei este pe o miriște !!!
Suprafața deteriorată e mică! Dinamo va plăti schimbarea gazonului. Nu se va vedea nimic!..... Dar Sud steaua care a contribuit în egală măsură la dezastru cum va plăti!??.... Poate ne spune GSP.ro cum, că văd că s-au aliat cu diavolul, dar nu înțeleg pentru ce!??... Că sa fie și alte incidente în viitor cu Sud steaua iar pagubele sa le plătească întotdeauna ceilalți! Bravo GSP.ro! Asta da, deontologie profesională! Vai mama voastră!
Experienta, nu expertiza !
Încă nu și.a dat demisia? S.a trezit și nea caisa asta!!!
Nu îi mai primiți acolo. Groapa de gunoi din Ștefan cel Mare, asta merită.
Iar ati blocat postarile si ati lasat doar *** care va convin voua la gsp.ro? Cenzura ceausisista continua la gsp.ro
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai bine taci! Meritati sa *** inainte si dupa meci fortele de interventie. Apoi 30 zile de ghe. Si acolo reeducare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Peste tot in lume stadioanele de rugby sunt doar pentru rugby. Cateodata meciurile cu public mult se muta pe arenele mari multifunctionale si cam atat.
Și prostache ăsta ce mai caută la federația de rugby,când "stejarii," sub oblăduirea lui au devenit niște ghinzi jenante???...???Sau treaba lui e doar să "pupe templu-n...!!!???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.