Alte știri din fotbal
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
fiecare simte altfel, nu inseamna ca nu e valid ce simte. Omul este de inteles, dar intr-o tara de grohaitori ca Romania, e atacat de niste cefalosi grosi.
Mama ce tragedie pe băiatul ăsta..a plecat liber de contract la echipa rivala ...de parcă e primul din lume care face asta...după Figo au aruncat cu n cap de porc și nu s a schelălăit atâta...mă întreb și în ziua de azi cum naiba o fi băgat aia capul de porc pe stadion:)))
Talpanistii habar nu au de clubul Steaua. Alin si tatal lui au caracterul pe care il au. Talpanistii uita cum a fugit el de la Steaua, ce presiune au pus sa plece cand nici nu era format ca jucator. Marii stelisti au avut regret ca au fugit de Steaua? Nu, au de Anderlecht.
Lumea o sa il ia in balon, dar eu il inteleg. Nu trebuie sa-i plangem de mila, insa putem accepta ca sentimentele lui sunt valide si nu sunt motiv de bascalie. Eu cred ca doar prostii nu au regrete.
Alin a aut probleme emotionale la fel ca si taica su Tudorel,care a fost si mai mare jucator dar nu facea fata la nationala,mostenire de familie
... lumea aici in Belgia il tine minte si vorbeste cu respect despre fotbalistul Stoica, insa nu uita ca a tradat clubul :(
Drama asta a familie Stoica e asa emotionanta ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce este vinovat tatal sau ? Impresarii nu-i gaseau echipa si se termina perioada de transferuri asa ca Iosif R. nu a vrut ca fiul sa ramina fara echipa...dar de aici si pina la a spune ca el e vinovat e cale lunga...
La ora aceea era încă proaspăt momentul Figo la Barcelona dar în tricoul Real Madrid-ului (huiduieli copioase, capete de porc aruncate în teren, etcetcetc.). Chiar nu i-a dat de gândit ce presupune o asemenea mutare?
Prea mult suflam *** unor fotbaliști de parca ăștia au inventat apa calda, bieții de ei nu s-au putut adapta, s-a uitat antrenorul urat la ei, clima nu a fost cum trebuie, bah nene sunt unii care dau cu piciorul în minge nu neurochirurgi nici cercetători medicali oricum raportat la nivelul de inteligenta, aportul lor în societate, nivelul de salarizare este mult mult prea mare, am ajuns sa plângem de mila unor milionari în euro ca vai s a uitat impresarul urât, vai cum zicea Naomi osaka presa este rea, mai suntem sănătoși pe lumea asta, noi câștigăm într-un an cât ăștia într-o zi dar le gasim scuze ca vai domne se simte puțin rău și presiune
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.