Alte știri din fotbal
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
„M-am bătut cu Rădoi la antrenament, putea să mă curețe” » Reacția căpitanului FCSB l-a lăsat perplex
0
Kader Keita a făcut cerere să poată pleca acasă, în Franța! Când va începe procesul și ce pedeapsă riscă
0
Florin Lovin, exasperat de practica din fotbalul românesc: „Nu înțeleg! Cum să faci asta?”
0
Știri din fotbal internațional
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Cele mai tari meme-uri după ce Arsenal a câștigat titlul în Premier League la distanță de 22 de ani: „Gabriel Martinelli este mai bun decât Cristiano Ronaldo a fost vreodată”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
1
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Gaură de peste 100.000.000 de lei la Tarom: Radu Miruță a blocat bugetul ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Ma da prumcoiu' asta s-a invatat numai cu reclamatii pe la federatie si alte manarii d'astea (vezi faza cu cartonasul rosu la Dinamo), noroc ca aia ii scuipa seminte in cap pwlariciului, al drieaq moldovean impootzit!
baaaah ce vraci mai???? sunteti din epoca bronzului?? ce reterda_ti (ca sa nu cenzurati)
sandu,mitica si porumboiu va rog ....la puscarie
Caracter de tigan
Prumboiu a mai facut de astea!
mda. era de asteptat. iar clubul are ceva cu mr. aliuta ca la timisoara, si ca in alte parti. el megafotbalistu nu e lasat sa joace... pe masa.
asta schimba echipele ca pe sosete si se da si mare fotbalist cu doua pase de gol si o bara sau ce o mai fi facut la vaslui. dute cu vacile la pascut daca nu iti convine
Se pare ca si Porumboiu are ceva probleme cu neuronul. Comportamentul ciudat, isteric ma duce cu gandul la ceva patologic. Vine o vreme cand acesti asa zisi inavutiti pierd contactul cu realitatea si traiesc intr-o realitate a lor. Ceea ce nu inteleg cum de li se permite un asemenea comportament?
ba tu nu vezi ca schimbi echipele ca pe sosete pune ti intrebarea toti sunt nebuni ba figurantule asa ai facut si la poli si la steaua si rapid si acu vaslui esti un terminat si un neprofesionist
mai mariane cum te- ai gandit tu sa mergi tocmai la vaslui?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.