Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Iar a inceput Edy Apostol sa faca transferuri ? :))))
Da, s-a umplut de djardia pe aici, nu mai poti sa tragi un fas de ”specialistii” astia de la periferii !
Doamne, pai Rapidul nustiu daca are 2 milioane in toata lumea, Este adevarat ca Steaua are cei mai multi simpatizanti dar imediat in ceafa ei este ghici cine, Dinamo bucuresti, va fi socat sa afle treaba asta, sa se uite pe statistici ca nu vorbesc din basme :))
Amice ai baut gaz ??? nu vezi ce am spus mai jos ??? cum sa doresc raul clubului meu de suflet, eu faceam referire la stana de vale alias 5telemeaua bucuresti, mai uitate odata printr-e randuri si dupaia comenteaza aici logic.
bă, voi nu sânteţi câini dacă vorbiţi aşa rău de DINAMO !! Se accord cu toate plecările, mai ales a TOV..........
bah voua va bate in poarta porumbu la intrare in stadion si spuneti de Dinamo vrute si nevrute :)))))) vai de copitele voastre, doamne ajuta sa vina Rednic, ar fi o etape de normalitate, pentru prima oara as crede ca suntem in Occident ;)
Da, e piesa. Noi l-am dat de b0schetar ce era si voi l-ati luat de bun. :))
La cati jucatori tineri si talentati are Dinamo la echipa a 2-a nu va fi o nicio pierdere daca jucatorii nominalizati pleaca de la Dinamo!In iarna daca se pune bazele pe jucatorii tineri cu o pregatire buna ne putem face o echipa buna pt viitorul sezon si o data cu iesirea din insolventa putem ataca cu sanse f mari cupele europene! In plus daca scapam de tovarasul Anghelache ne indreptam pe drumul cel bun !
Daca ramane Anghelache,am o vaga impresie ca mijlocasul la inchidere va fi Ionut Cioinac! De la Fortuna ar merita o sansa Chipirliu si Honciu!Minciuna mijlocasul central are 31 ani dar e un metronom ca Pirlo,eu l-as incerca,vorbesc de Fortuna ca acolo e sef tovarasul general anghelache si poate aduce orice!
Bah O/a/i/e toanta, pe campia mioritica pardon stadionu templului animalelor ati fost la doar 2 min de o infrangere rusinoasa impotriva niu niu niwwu-ul Dinamoo, cum spuneti voi :)))))) Ai uitat ca cu REDNIC antrenor la noi nu ati castigat niciodata, vai de 5teaua ta :))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.