Alte știri din fotbal
Lista extinsă a lui Gică Hagi » Ei sunt jucătorii din Superligă în vederile selecționerului
0
3 idei ale lui Marius Baciu despre FCSB » Dezvăluiri despre discuția cu Gigi Becali
0
Primii doi jucători care vin la FCSB în vară » Roș-albaștrii rezolvă o mare problemă
0
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
Mie sincer Ion Craciunescu, un fost mare arbitru, tot respectul pentru extraordinara lui cariera, este partinitor la fazele in care i se cere parerea. De exemplu, daca e vorba de ceva legat de clubul lui Hagi, atunci este sau nu este penalty, depinde daca e de la Hagi sau nu, il apara pe Hagi pana in panzele albe, e fanul lui. Nu poti sa ii ceri parerea acum unui astfel de om. La faza asta, sibianul il trage de tricou in spate si atacantul cade in fata. Se trag reciproc. Apoi atacantul se arunca.
nu a fost penalty. cei doi s-au tras si s-au impins reciproc primul incepand chiar argeseanul care s-a infipt in sibian punandu-i o mana in piept. apoi s-a aruncat ca in bazin *** penalty. o faza la care dinou s-a cerut penalty in careul celalalt in prima repriza jucatorul argesului fiind in spate cere fault dupa ce il loveste pe jucatorul sibian din spate. pai cum sa poata cineva sa dea ceva daca tu faultezi in atac de fapt
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.