Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Băi Nici-o-laie, stai mă în banca ta , că faci fum !
Înțelegi sau te faci ca nu vrei sa înțelegi.....
Habar nu ai si te bagi în seama aiurea ca nu știu dacă aveai mai mult de câțiva ani în vremurile alea...... Ti-a mărit solda CSA de ai prins glas?!?
Ce nu spune omul pentru una mică, ferească Dumnezeu sa- l pună cineva să și probeze!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Amice, Gigi Valiza a trimis " prime" ca el sa poată câștiga campionatul. Nu a trimis bani la un meci , de ex Petrolul -Brașov ca să se joace ( cum spui ) corect ,ci el si-a băgat coada ( branza) unde avea interesul . Shmenarul penal este neîntrecut în sacoșe, valize pline cu bani dacă de acolo câștiga înzecit. PS- cât îl privește pe dl Porumboiu a uitat ca jumătate din echipa sa era " arvunita" de Gigi Valiza. Sa-i reamintim de acel 0-4 cu echipa ilfoveana din ultima etapa cand , chiar dumnealui a spus ca cel puțin 4 jucători ( printre care Badea și Panait ajunși la fcsb) au făcut act de prezenta . Iar dincolo , la Tg Jiu Rapidului ii erau eliminați 5 jucători de către central ca echipa ilfoveana să câștige titlul. După acel meci ,centralul bănuit de lucruri necurate cu miros de brânză, a fost scos definitiv din arbitraj.
Cine primeste penalty in fiecare etapá, u! *** "pinguinii de pe someş"!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da , am vazut meciul, la TV, unde se vede mai bine, reluari, mai multe unghiuri, se vad mai multe decat in tribuna. Ce argument e asta, ne-au provocat dupa gol prin venirea la ultrasi ? Asa, si ? Asta inseamna green light la pedepsirea fizica a adversarului ? Nu s-au vazut din tribuna jucatorii U care au sarit la bataie ? S-au vazut la TV, vrei sa zici ca au primit rosu degeaba, avea arbitru ordin sa dea rosii, nu ? Din tribuna nu se vede ce se intampla pe tunel spre vestiare, la fel, s-a vazut la TV. Daca ai tu dreptul sa vorbesti, au si altii sa stii,nu doar aia care sunt de acord cu tine.
De asta sunt acolo în fața acum,pentru blaturi... Dacă nu înțelegi fenomenul, atunci schimbă canalul și dai lpe telenovele acolo sigur te descurci mai bine...I-au făcut arbitrii la meciul ăla,nu ciobanul și nici valiza..Puteau să dea cât vroiau,jocurile erau făcute pt frâne atunci...
Tu ai văzut meciul??? Păi ăla a fost penalty??? La Cristea ți s-a părut cumva că merita roșu???? De ce vorbești doar sa nu taci??? Unde ai văzut tu bătaie la jucătorii de la U?? Ce a făcut cadu atunci ți se pare normal?? Ce ai zice dacă ar veni Nistor după ce marchează din penalty și s-ar duce direct la ultrasii voștri să facă gesturile care le-a făcut cadu?? Ai o simpatie pentru "frânari" atunci e altceva,dar nu vorbi dacă nu ai fost acolo și mai ales dacă nu ai văzut meciul..Pot să-ți mai zic că aceea brigadă de arbitri au fluierat tot ce trebuia și nu trebuia pt cfr in a doua repriză..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.