Articol de Ovidiu Minea - Publicat duminica, 03 august 2008 00:00
Antrenorul Ionuţ Popa s-a declarat dezamăgit de prestaţia elevilor săi, care au pierdut cu 3-1 în derby-ul Moldovei, după ce au condus cu 1-0. "Am luat goluri de curtea şcolii. Toate cele trei reuşite au apărut în urma unor grave greşeli. Am cedat deşi am avut jocul în mînă la 1-0, dar am comis greşeli enorme în apărare! M-au dezamăgit cel mai mult ieşenii Adrian Ilie şi Ionuţ Bîlbă, care trebuiau să fie portdrapelul oraşului!", a comentat tehnicianul.
"Nu e nici o problemă că am pierdut două meciuri. Şi cei de la Pandurii n-au cîştigat 14 partide la rînd, iar Dinamo 9 şi nu s-a întîmplat nimic", a spus Popa.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!