Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Așa și!? Ia sa vedem? Clinton a mers in Vietnam?! Nu! A “emigrat” in Anglia pana a trecut “urgia”. Dar Bush Jr.!? Nu prea ... Trump?! La fel ... :-))))
Atunci se explica ... Bine ca nu e medic, și așa nu prea am încredere nici măcar in “privați”, prefer sa ... previn. :-))))
Dottore: Mens sana in corpore sano! :-)))) știu ca este peste nivelul tău de înțelegere dar pt un popor sportul este la fel de necesar ca și spitalul, poate chiar mai important! :-))) Sportivii profesioniști sunt “ambasadorii” sportului, fără “idoli” și “influensări” tineretul nu ar mai face sport deloc, FIFA21 nu tine loc de o “miuța” cu amicii. Acum io știu ca vrei sa ai cât mai mulți pacienți, însă nici chiar așa ... :-))))
Când vei ajunge la granița Dintre lumi, vei da sens gândurilor tale, vei constata, cu stupoare, că ești gol de idei și viața ți-a fost întâmplătoare. :))
Metre (sic!) tu îți dai seama ca acest “dom’ doctor” nu a citit nici măcar prefața unui manual de psihologie pt a înțelege ce însemna acel “cine zice ăla e!” pe care îl tot auzea prin clasa întâi ... :-))))
Da ai dreptate, numai prostii respecta legea și își pierd vremea in L4 respectiv L3 ... Restul ie jmekeri! :-)))
Nasol cu Biden asta, nici nu e Președinte și tu in loc sa câștigi un ban onest sus pe scărița cu trafaletul in mâna, ești Lunea înainte de Prânz pe forum oferind asistenta juridică. Așa ceva tataie!? :-)))) Pt mine munca e mai mult un hobby, mai alunga monotonia ... ca și scrisul pe forum! :-))))
Avem ȘI promovarea “istorica” in L3, ai perfecta dreptate! :-)))
Tu care parte a faptului ca aici vorbim de Clubul Steaua nu înțelegi!? Ca e fotbal, baschet, tenis, polo, și ce mai vrei tu, toate sunt Steaua, indiferent ca e “strecura comunista” sau nu. Sa nu zici ca ești și medic ca chiar prefer “sa mor acasă” decât sa ajung vreodată, Doamne Ferește!, pe mâna unuia ca tine! :-))))
UM este o structură comunistă incompatibilă cu fotbalul profesionist.Țările membre UE își au constituite principul sportiv pe societăți comercial profitabile și au efectuat cazările sportive.Rusi mama spirituală a fotbalului stalinist a trecut la un sport după principiul economiei de piață.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.