Alte știri din fotbal
„Domnul Lucescu m-a convocat, dar AM REFUZAT” » România își poate lua gândul de la „tricolorul” U21
0
Ministrul Apărării Naționale a schimbat prețul de închiriere pentru Stadionul Steaua: „Ultima decizie”
0
Bogdan Stelea îl avertizează pe Ionuț Radu: „Se gândea cineva vreodată că va dispărea atât de repede?”
0
Jucătorul de la Rapid pe lista unei formații din SUA » Cum s-ar putea produce mutarea de 1,5 milioane de euro
1
Știri din fotbal internațional
Joan Laporta, atac la Real Madrid: „Există un interes foarte obscur în joc”
0
300.000 de euro pentru un pariu nebun, după calificarea la Mondial: „Berea e din partea mea!”
0
Andrei Rațiu, inclus în echipa celor mai importanți jucători care nu s-au calificat la Campionatul Mondial
0
Transferul „bombă” după ratarea calificării la Mondial! » Legenda care ar putea deveni noul selecționer al Italiei
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
pai fics peste 15 ca acu are 13 iar la anu o sa aiba si iel carte de identitate
Cica are 28 de ani :))))) Peste vreo 15.
ba iesti si prost si bilbiit ppuncte si astrea ce inseamna asta puberte?de la tulei ti se trage?
da tac tu si cu *** de ce nu apar dimineata?fiindca dimineata adultii lucreaza ca sa intretina pe unu d al de tine nu au ore dupa amiaza ca tine si si alea incomplete
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
la Uefa fcsb\STEAUA 23.000 ppuncte astrea 12.000 puncte ......................... dinamo 1000 puncte ASA tg mures(desfiintata) 1000 puncte
Ce șanse sunt ca, la ora asta, să găsim pe forum moldoveni (de la țară), susținători ai FCSB-ului ?
“Fanii lui Dinamo, pe care el îi simpatizează atât de mult, sunt acei fani care şi-au bătut joc de Gigi Becali şi l-au minţit că vor face o coregrafie pentru echipa noastră la meciul cu Manchester City. I-au mai şi spus că acea primă coregrafie este gratis, iar ei ne-au umilit din cauza lui Becali”, a spus unul dintre suporteri.”
E plin sediul UEFA de gigisti :)))
Ei și gigistii
Si care e problema? Ce? Teixeira nu poate juca fundas central? Are experienta, paseaza bine, plasament excelent... Merge.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.