Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
„Nu l-aș fi numit pe Lucescu la națională din două motive” » Fostul mare internațional surprinde
0
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
1
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
6
Știri din fotbal internațional
Nebunie în semifinala lui Cosmin Contra! Echipa lui a egalat în minutul 90+8 » Ce a urmat
0
El este favorit să o preia pe Tottenham » Cine îl poate antrena pe Radu Drăgușin, după demiterea lui Igor Tudor
0
Răsturnare! CAF cedează în scandalul de la Cupa Africii pe Națiuni
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
de Amorim are cetatenia de ROMAN si da, poate juca la nationala noastra daca clasa politica ii permit asta tovarasului Burlanu/Vochin si abia in ultimul rand selectionerului, iar Boldrin este Portughezo-Brazilian si are ambele cetatenii
Cand un jurnalist face o afirmatie si nu ne arata unde scrie ca nu poti transfera decat un extracomunitar pe an, pe deasupra nici nu are curajul sa se semneze, atunci ceea ce a scris ramane hartie igienica! PS: sunt dezamagit de faptul ca se tolereaza astfel de articole...
Adica mai au un pic si ne spun ca tot din acest motiv nu este introdus nici Oliva NICI MACAR in lot la absolut niciun meci de campionat...pai atunci la ce l-ati mai luat, fratilor?!!
Pai asta era si ideea, in primul rand cred ca ar trebui sa ne lamureasca cineva din punct de vedere al regulamentului cum stau lucrurile...am dubii ca, atunci cand CFR folosea 10 straini in primul 11 si inca 4-5 banca, aveau doar un extracomunitar in tot lotul, de exemplu!
De Amorim si Boldrin sunt amandoi brazilieni si sunt extracomunitari (cel putin in momentul in care au fost transferati), acolo nu a mai fost problema... Ideea e alta, nu exista regula aceasta la noi! Stiri fabricate de 2 lei!
Poate ca a renunțat la cetățenia daneza si vrea sa fie bosniac musulman cu multe neveste!;)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
N-ai cu cine :)) La GSP sunt doar jurnalisti de "marca" :))
Ok, dar ma intreb si eu, echipele care au 5-6 brazilieni si inca 2-3 argentinieni prin echipa cum procedeaza? Sau aia au toti cetatenie spaniola, italiana, etc?
n-ai cu-i sa-i explici....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.