Alte știri din fotbal
Golgheterul Farului, tot mai aproape de transfer! „Dacă vor fi condiții bune, va pleca”
0
Raul Rusescu, cucerit de un fotbalist de la Mondial: „Parcă îl văd pe Lampard”
0
Denis Ciobotariu poate semna cu noua echipă în această săptămână! Două echipe se bat pentru fundașul Rapidului
0
Funsho revine în Superliga » A ajuns deja în România
1
Știri din fotbal internațional
Balogun nu este primul! Ce s-a întâmplat cu Garrincha la Campionatul Mondial din 1962: acuzații de luare de mită și implicarea politicului
0
Cine va conduce dubla lui U Cluj cu Dinamo
0
Ovidiu Stângă știe cât de greu i-a fost lui Răzvan Lucescu să-i convingă pe șeici: „Bătaie pe locuri ca la Medicină!”
0
SUA - Belgia, în optimile Campionatului Mondial » Echipele probabile
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
Traian Băsescu spune că România nu mai e credibilă când cere ajutorul NATO ...
Libertatea
„Am măsurat 20°C în Groenlanda”. Avertismentul unui celebru cercetător care ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Campionii pensiilor speciale de peste 10.000 de euro: cel mai tânăr ...
Libertatea
Poti astepta altceva de la marii specialisti ai avarului de Negropita? In cativa ani da echipa la fier vechi, dupa ce va fi *** ce e mai bun de pe urma lui Dinamo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E bine sa fiti sclaveti la cioban? In loc sa il dai pe man in italia il trimiti sa se rateze la fcsb, sunteti o rusine nationala! Dinamo si Botosani singurele cluburi onorabile ce nu dau jucatori la fcsb, de 25 de ani fcsb nu a transferat niciun jucator sub contract cu dinamo, hai nu vine jijelu cu meleoanele pe rotariu sau gnohere, daca e asa versat de ce nu a venit sa il ia sa puna meleoanele pe masa?
Oliva ar trebui sa fie titular. Din pacate, Andone e om sucit.
Incearca si el, saracul. S-a vopsit, si-ar lasa si barba roscata, dar e cam span. Numai sa aduca un pic cu Messi. Dar, degeaba!:)))
Da Maxi Oliva nu e argentinian, sau te pomnesti ca o juca in nationala argentinei sub porecla leo messi? :))))))))))))))))))))))))))))
Clar, un pas in spate trebuie făcut, poate la anul...pe Neymar nu ințeleg cum dracu nu l-au vândut, la banii pe care i-au primit pe el..degeaba speră la un inlocuitor pentru argentinian, nu va ajunge niciodată nici pe jumătate din Messi.
Din cate vad, oamenii se gandesc se schimbe liniile, o fac, dar e greu sa gasesti material la inaltimea vechilor corifei. Uita-te la rasfatatul Neymar, cand e fara Messi si Suarez, e nimeni in drum! La cati bani s-au dat pe el, te-ai astepta sa faca diferenta, dar... ti-ai gasit! Asta-i viata fiecarei echipe. Vine si refluxul.
Sa inteleg ca degeaba s-a nascut in Danemarca si a jucat toata viata in Danemarca, tot n-are cetatenie daneza? :))) Sunteti siguri ca amatorii sunt la Dinamo?
stau si ma intreb: care dracu autoritate iti da pasaport daca nu ai cetatenia statului respectiv??? ia ziceti ma gsp-istilor , va facurati militieni de frontiera?
Nu mi-a plăcut niciodată de Enrique....in rest, cred că se apropie timpul pentru o schimbare majoră acolo....odată cu retragerea lui Xavi, cu un Iniesta sau un Messi tot mai aproape de vârsta de pensionare nu poți spera la nimic bun...tiki-taka se cam termină.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.