Alte știri din fotbal
Eugen Neagoe, despre demiterea de la Petrolul: „Noi să fim sănătoși!”
1
FCSB - CFR Cluj, derby-ul rundei de pe locuri de play-out » Echipele probabile
3
Ianis Zicu, după ce Farul a reușit prima victorie din acest an: „Am suferit enorm”
0
Dezvăluiri despre viața extrasportivă a lui Tavi Popescu » „Familia lui ne-a cerut să mergem să scoatem o domnișoară din apartament”
3
Știri din fotbal internațional
E gata! Puștiul-minune al Barcelonei ajunge la PSG » Detaliile mutării
0
Rizespor - Alanyaspor » Gol reușit de Mihăilă împotriva lui Ianis Hagi și Akdag
8
Arsenal - Manchester United, în etapa 23 din Premier League » Echipele de start
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Horațiu Moldovan e rezervă la oaspeți
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Esti asa de praf ca intelegi doar ce vrei tu, logic ca nu se poate mira nimeni ca Lacatus a fost o "fiara" pe teren ca stie toata lumea, Valentin cu ce a fost implicat ca nimeni nu-i poate imputa vreun aranjament.....vorbesti de Rapid care au 3 titluri in istorie si cea mai buna performanta europeana cand i-a eliminat Steaua?!! Rapid nu a fost membra de partid la fel ca Steaua si Dinamo in ultimii 35 de ani......cati ani a jucat prin liga secunda in perioada asta, cati ani nu a existat, cine i-a oprit sa performeze? :)))
Votam soarele!
daca valentin a facut abuzuri, fapte imorale, racolari de jucatori etc in construirea echipei ''steaua'' din acei ani, inseamna ca si ''c.c.e.'' a fost cistigata de o echipa construita prin abuz, asadar cupa trebuie restituita ''uefa''! vreti, nu vreti, numele lui nu poate fi despartit de acea performanta! adica ne laudam cu acea unica victorie dar il blamam pe cel cu foarte mare contributie la constituirea ei! si uitam ca jucatorii aia luati abuziv la cele doua mari cluburi ar fi venit si pe jos de acasa numai ca sa ajunga la ''steaua'' sau ''dinamo''! tare perversi sintem citeodata!
Impreuna cu FC Olt trebuiau desfiintate atunci si Dinamo si Steaua. Fotbalul romanesc a ratat atunci sansa de insanatosire.
"Regele" Hagi a facut asa ceva? Nu-mi vine sa cred.....La fel si Lacatus , prietenul lui Valentin ceausescu? Acum unii il ridica in slavi pe Valentin, ca era modest..., dar el nici nu trebuia sa faca caz de numele lui, ca luau pozitia de drepti toti lacheii! Dinamo si Steaua au fost favoritele comunistilor, asta e clar. Rapid nu a fost membra de partid!
Inca o dovada ca steaua se ocupa cu aranjamente in acea perioada !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.