Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Nenea, mi s-a predat saptamana trecuta la un optional ce-l avem la clasa pregatitoare despre adevarata istorie a comunismului si manifestarile lui hidoase in toate domeniile de activitate, inclusiv in sport. Desi sunt mic si nu am mintea pervertita ca si matale mi se pare total deplasat sa vrei sa arestezi conducatorul echipei adverse doar pentru ca te-a batut acasa cu 3-0.
Anghelache Zvonerul si postacii lui raspandacii. Crezi ca au schimbat securistii astia ceva din metodele lor invechite si mizerabile?
Unde ai citit tu asemenea baliverna? Nici nu erai nascut atunci sa stii cum era.
"......septembrie 89 Valentin Ceausescu a vrut sa-l aresteze pe Anghelache...." Si cand ii auzi pe unii batuti de soarta unde cred ei ca se aflau securistii, te apuca mila ! Deci V Ceausescu, progenitura dictatorului , .....aresta el oameni !? Ce autoritate a statului era aceasta aratare cu plete, care 15 ani a intocmit clasamentul si statisticile calcand pe cadavre ! Se stie povestea tragiga a lui Viorel Mateeanu de la Baia Mare, care s-a opus sistemului si pletosului si a murit ulterior de...."inima rea " !!!
Pentru toti cei care sustin cele doua echipe, derby-ul Steaua Dinamo va fi comparatia cu ceea ce se joaca in mintea lor, de foarte mult timp. De aceea, apar aceste modificari de atitudine si manifestarile suporterilor. Sau, poate, pentru ca intalnirea pe stadion a celor doua echipe este ocazia de a se manifesta catharsisul. ://www.romaniatv.net/steaua-dinamo-live-derby-ul-incepe-cu-simona-halep-pe-teren_129385.html
Citeam ca dupa meciul din septembrie 89 Valentin Ceausescu a vrut sa-l aresteze pe Anghelache. Sa speram ca autoritatile n-o sa-l alerge si acum prin Ghencea, ca nu mai este la prima tinerete:))
Alte vremuri, alt fotbal. Fara gigi, meme, negoita, fotbalisti mediocri, etc.
Bai idiot mic, ti-ai sters mucii de la nas sa poti spune ceva???
Ce fel de steag?
deci am avut dreptate cand am spus ca esti un hodorog nenorocit! l ai vazut la tv ul Opera, d'ala pe lampi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.