Alte știri din fotbal
FCSB, pusă în alertă de un fost mare internațional: „CFR Cluj e mai stabilă și mai disciplinată”
0
Turcii insistă pentru transferul lui Musi: care este poziția celor de la Dinamo
3
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă » Start în repriza secundă!
0
Echipa care vrea în Superliga a luat trei goluri în nouă minute de la o echipă de Liga a 3-a
0
Știri din fotbal internațional
Peter Bosz, după ce l-a înlocuit pe Dennis Man la pauză: „În primele 15 minute m-am gândit: «La ce mă uit?»”
0
Rizespor - Alanyaspor, duel românesc în Turcia » Akdag este titular, Ianis Hagi și Mihăilă sunt rezerve
2
Ghinion înainte de Mondial » Argentina a pierdut unul dintre campionii săi
0
Aiuritor! Fostul selecționer, DEMIS după ce și-a obligat echipa să stea trează 28 de ore la sfatul ChatGPT
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
4
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Bucuria celor carora le place fotbalul a fost si este ca Steaua si Dinamo sa ia campionate cinstit nu ajutate si prin aranjamente !
plus ca la CCA au un scor foarte bun 17-3 pro !!!
1)Asta e singura voastra bucurie in viata sa piarda steaua si Dinamo fiindca sunteti un zero 2)Clonache tu normal ca tineai cu national din moment ce esti dusmanul Universitatii Craiova si sustii o clona! 3)Tineati ca o echipa din Bucuresti sa ia titlul alteia din Bucuresti unde e satisfactia in treaba asta?
....duminica
Voi cand returnati punctele pe care le-ati luat nemeritat in tur la Gaz Metan cu Ceahlaul, Brasov, Corona, Botosani, Vaslui, Viitorul......meciuri in care arbitii au primit note de la 3 la 5 ??!!!
Nu stiu daca Netoiu a fost cel mai mare rau , la voi niciodata nu a fost liniste, din contra uite ce se petrece de cativa ani ! Eu imi aduc aminte ca a preluat echipa intr-o situatie critica pe loc retrogradabil si adus-o pe 7 ! Cat despre jucatori nu i-a obligat nimeni sa vina la Dinamo sau in alta parte, ei si-au dorit pentru ca acolo faceau foamea daca stateau, clubul era in deriva iar pentru actiunile clubului, s-a convenit preluarea ca jucatori liberi a mai multor fotbalisti. Majoritatea din ei au ajuns la echipe importante si au castigat bani ! Au fost si jucatori care nu au dorit sa plece si au ramas...mai tarziu au regretat !
alte informatii sespre dinamo; a fost anul in care au facut blat cu ceahlaul si in care au fost penalizati cu 3 pcte , date inapoi dupa ce au contribuit puternic pe la comisii cand au vzt ca titlul se indreapta inspre cotroceni:)
Asta e parerea ta....ca bate viitorul....!!! poate asta ti-ai dori..insa realitatea o sa fie alta, uita-te tu si toata glota care stati pe aici cum o sa facem spectacol doar sambata de la ora 14:00 in direct la Antena1 sau DolceSport..!!!!Asta tinde sa fie cea mai buna echipa din istorie nu cea mai slaba ....ti-am spus una e sa-ti doresti si alta este realitatea!!!
30000 de olteni au fost suporterii echipei national pe ion oblemenco ce vremuri..., netoiu cainele ordi nar a fost injurat impreuna cu toata echipa 3 ore au stat pana sa plece de la stadion altfel erau linsati
Daca bate Viitorul iar mai bine nu va mai prezentati in Ghencea pacalicilor, aveti cel mai slab lot din istoria clubului si patronul asta de carton nu a bagat bani in club.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.