Comentarii (50)
costacurta
costacurta  •  04 Iulie 2013, 06:13
Postat de botizan pe 04 Iulie 2013, 06:10

Superatacanti ? :))) Mihalcea , Niculescu , Pancu ? :))) Hagi nu ii atacant :)))

Am remarcat si noi :))

costacurta
costacurta  •  04 Iulie 2013, 06:12

Daca va fi bun, vom vedea, sa speram ca va rupe plasa, parere personala: cred ca va face treaba, poate marca 15-20 de goluri/sezon.

botizan
botizan  •  04 Iulie 2013, 06:10

montrealez
montrealez  •  04 Iulie 2013, 04:22
Postat de andrei_30 pe 04 Iulie 2013, 03:38

Asta e un nou transfer marca MM. Chiar va intrebati daca o sa fie sau nu un esec?

N-ai putina jena? La voi vin necunoscuti in TRIAL. Asa face Dinamo transferuri. Se prezinta care se crede bun, si Nea Multescu saracu tre sa-i faca vedete ! Culmea e ca englezu ala a parut bine in amicalu cu aia de la Livington sau cum ii chiama. Asta e farmecu campionatului romanesc.

flo_ax  •  04 Iulie 2013, 03:30

hm... gratis si platind doar un sfert din salariu. Ce pana mea vreti in conditiile astea?

uefa
uefa  •  04 Iulie 2013, 03:24
Postat de uefa pe 04 Iulie 2013, 01:25

transferul lui la Steaua a fost predestinat, pe Youtube golurile pe care le-a marcat el in editia 2010/2011 de campionat adica 23, sunt rulate pe faimoasa melodie a Alexandrei Stan. :))

Savinica, dupa cum am fost, i-a fost predestinat sa ajunga la Steoaia si sa marcheze 40 de goluri pe sezon dupa cum zici tu. :))) eu m-as bucura alea 23 macar!

laurentiuci
laurentiuci  •  04 Iulie 2013, 02:47
Postat de ave_biancorossi pe 04 Iulie 2013, 02:24

minim. si e de ajuns sa joace doar pana la pauza, amigo. daca il lasa aia pe teren pana la finele tuturor meciurilor intra in Cartea Recordurilor, baga 200 de goluri pe sezon ! nu se va mai vorbi despre camataru, mateut, dudu, etc etc... in 2 ani de L 1 va marca 300 de goluri, ca popa !

Pfff, ce neinspirati a fost MM. El nu stie ca trebuia sa il ia pe joel thomas :))). Totusi, solutia ideala era sa ia 4 jucatori de la severin cum au facut altii. Faceti , ma , schimb de echipe daca tot cumparati de la Severin!