Alte știri din fotbal
S-a stabilit programul etapelor 5 și 6 din Superliga » Când se dispută derby-urile Craiova - Rapid și Dinamo - Rapid
0
Verdict la Disciplină: un meci fără spectatori, după Rapid - Dinamo! » Lovitură grea în lupta la titlu
0
„Băi Gică, dacă nu o iei acum, atunci când?!” » Gică Popescu dezvăluie ce l-a sfătuit pe Hagi: „E momentul”
0
Florin Răducioiu: „Îi doresc mult succes ca selecționer, dar va avea mult de muncă! Poate fi numit și «salvatorul»”
0
Știri din fotbal internațional
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
0
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
1
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Donald Trump ia în considerare să retragă SUA din NATO: „Mă gândesc serios ...
Libertatea
Bene că ești tu! Hai sa nu jignim, ca te jignesc și eu dacă este pe așa... Este o opinie, dacă vrei asculți, dacă nu taci. Este un om departe de Craiova și Sepsi, deci este sincer.
La câte„platitudini”zice Raducioiu,il concureaza pe Ciolacu!
Daca si Raduciou a ajuns un expert, s-a ales praful de tot. Probabil ca cineva il doreste vector de campanie si ni-l baga in viata cu tot dinadinsul. In rest, ce n-a fost el in stare sa faca, ii invata acum pe altii.
Principalul vinovat este RADOI!El a pornit acest val împotriva propriei echipe.Fii atent ce vorbesti RADOI ca poate pierzi vestiarul!
Mare analist Raducioiu!De ce nu antrenează dacă este așa priceput? Își amintește câte meciuri a câștigat nemeritat (prin aranjamente cu arbitri) când juca la Dinamo?Nu ți-e mai rusine?
Radule, sa fim serioși, nici tu nu meritai sa joci la AC Milan. Fabio Capello, ti-a strâns mâna și la revedere. Erai numai in figuri la antrenamente, nicio alunecare nu făceai.
Alții au câștigat nemeritat (multe) campionate... Apropo, Sepsi a pierdut nemeritat și meciurile cu Farul, CFR și Fcsb și presa bucureșteană nu i-a mai compătimit atâta. Cu Fcsb nu a fost chestie de noroc (ca aseară) ci de furt a la Commedia dell'arte. Și chiar așa, ce s-ar mai fi spus dacă aseară, în min. 90, Roguljic ar fi marcat și nu ar fi trimis mingea în bară (lovitura liberă din unghi)?
...ha...ha...sa rateze ei din orice pozitie si noi sa dam gol dintr un sut din unghi in vinclu ca e castig nemeritat ...de ce tineti cu ratangii ?
Radule,ați înnebunit cu toții?Și tu și Radoi și Hagi?Voi nu ați câștigat niciodată un meci nemeritat?Dacă ai uitat și tu și ceilalți,va reamintesc că fotbalul se joacă pe goluri.Cine dă un gol mai mult ca adversarul câștigă.În istoria fotbalului nu rămâne decât rezultatul și nimic altceva
Ce tare e asta cu "incultul"!Parca ei la Rapid ar avea numai academicieni.Sapunaru e unul dintre actuali și mai ales Pancu sau Șumudică din trecutul nu prea îndepărtat.Nume "sonore" în literatura fotbalistica internă și internationala
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.