Alte știri din fotbal
Gură de oxigen pentru Oțelul Galați: „Se aprobă limita maximă din bugetul municipiului”
1
Ionuț Chirilă, verdict neașteptat: „E fotbalistul numărul unu în România, de departe! Uitați-vă ce face!”
8
Paul Papp, de la copilăria cu lipsuri la 300 de meciuri în Superligă: „Luam ghete de la second-hand, le coseam cu nailon de pescuit”
0
Florentin Petre spune unde vrea să vadă Derby de România: „Ca dinamovist, eu asta vreau! Am înțeles că s-a rezolvat”
0
Știri din fotbal internațional
Gigi Becali și Șumudică trebuie să uite de Denis Drăguș » Turcii le fac imposibil transferul
2
„Râd la antrenament cât de bun e!" » Jose Mourinho a rămas fără cuvinte
0
Nici n-a apucat să debuteze la Roma și deja face senzație: 500 de italieni l-au așteptat pe aeroport!
0
Atenție, Craiova! Armenii au vizitat orașul și vor un rezultat „istoric”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
Bastonel, tu ești ori dinamovist, ori rapidist ?
Dragobeala, in 2023 italienii isi dadeau cu palmele in cap la ce tzepe reprezentau Man si Mihaila! Ai uitat ca Man ajunsese pe Transfermarkt la doar 2.3M euros?! Pierdere de aproape 10M la acel moment. Noroc ca s-a salvat sezonul asta. Asa ca Man nu e o tzeapa la acest moment dar timp de 2 ani a fost.
E Varga manipulta de Becalii? Sau ungurul de la Sepsi? Sau Sucu? Pe de alta parte, il gasesti pe Hagi vinovat ca se straduieste sa creasca niste tineri. Sa meraga la altii atunci, daca Hagi e rau. Daca te straduiesti sa faci ceva e rau, daca nu si doar aduci submediocrii straini e bine, nu?
Excepție, ne excepție tot "isteț" rămâi! La tine nu există excepție, doar atât poți și te dai și istet! Absolut corect, pe lângă "isteț" mai ești și "glumeț" !
Exceptii dragobeala, exceptii...
Bastonele, este că nu intelegi in niciun fel cat ești de "isteț" ? S-au lămurit așa de tare că ăia de la Parma au dat pe Mihăilă și Man vreo 20 de bulioane de euroi !?
Rusescu Pufulete a fost ultima tzeapa pentru o echipa din Vest. De atunci s-au lamurit baietii cum sta treaba.
golgheteri la noi si la arabi dau 1 gol la 10 meciuri jucate
Problema e că nici acolo unde se duc nu prea marchează. Florin Tănase are o medie de 1 gol la 10 meciuri , asta cu rotunjire in plus pentru al nostru "golgheter". Curând și arabii își vor da seama că de fapt cumpăra "gloabe" și nu "cai".
Man si stanciu au fost ultimele tepe date vestului…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.