Alte știri din fotbal
Gigi Becali, convins să îi dea o șansă: „Așa se laudă el: «Mă duc acum la FCSB și vreau să fie anul meu, sparg, distrug»”
1
Florin Prunea spune că Dinamo trebuie să facă urgent două transferuri
0
Îl deturnează FCSB pe Boateng?! „Mi-a zis că ar dori să vină” » Coșmar pentru Dinamo: Gigi Becali a intrat pe fir
16
MM Stoica s-a dezlănțuit, a sărit și și-a ridicat tricoul. Imagini nebune surprinse la „oficială”
3
Știri din fotbal internațional
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Corespondenții GSP transmit din Budapesta cele mai noi informații
6
Cristi Chivu a cerut un fundaș central dacă pleacă Yann Bisseck la vară » Inter a mai transferat unul de-acolo!
0
Cosmin Olăroiu, pus pe liber: „Mulțumim pentru eforturile depuse!”
2
Liverpool l-a dat afară pe Arne Slot și se pregătește să-și numească noul antrenor!
4
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
1
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Lasa-neeee cu petarda aia de Gabi Matei!!!!
Steaua se duce in jos, garantat. Deja au inceput boschetarii din conducere si din lot sa-si faca numarul.
ce nu stie ciobanul este ca asa sunt brazilieni mai indolenta vizavi de efort dar si asa e mai atacant decat betivu de nicolici care alearga ca o curca beata si a dat goluri mult mai putine decat rocha care fara sa se agite tot o baga in poarta fata de cocosatu ala alcolist
Îi vrei la dinam0 ?
Eliminarea Stelei din Cupă l-a convins pe Gigi Becali că trebuie să scape de cîţiva jucători : 4 din fiecare echipa adversa dupa cum a declarat :" inainte de fiecare meci ma voi duce personal la 4 jucatori ai echipei adverse si le voi da o valiza cu bani, apoi pac pac tiki taka barcelonaaa, la 20 de puncte distanta vom termina pe primul loc, am ametit numai cand ma gandesc"
Ceea ce nu realizeaza ciobanul cand face astfel de declaratii este ca nu numai ca ii distruge psihic pe amaratii astia 4, de care Steaua s-ar putea sa mai aiba nevoie din cand in cand, dar in plus pune presiune si pe restul titularilor intr-un moment destul de delicat...asta e, lupu-si schimba parul, dar naravul ba.
Gigi zice chestiile astea de prin septembrie, deci nu e nimic nou, degeaba incearca lumea sa sugereze ca a inceput vreun scandal.
Tatu nu e fotbalist, punct si gata! Sa ratezi din 6 m central cu poarta goala cum a facut anul trecut la Chiajna inseamna ca nu esti fotbalist! Mijlocas, atacant deci jucator ofensiv, daca inscrii un gol din 50 ocazii n-ai ce cauta pe teren, alergi degeaba! Repet, ne trebuie un atacant adevarat pt ca noi aducem usor mingea in fata portii dar acolo n-are cine sa o bage in ate! De Tatu n-avem nevoie nici in atac nici la mijloc, avem mai buni ca el in ambele compartimente!
Rocha asa indolent este peste Tatu! Ratam si asa destul ala ne mai lipseste! Trebuie adus un atacant care sa dea gol din jumatate de ocazie nu Tatu! Plus Maxim si Grozav, sunt tineri si de perspectiva!
pacat ca tatu nu-i varf ci de fapt mijl.dreapta dar nu si-a dat nimeni seama pana acum .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.