Comentarii (49)

kikostel  •  16 Iulie 2019, 21:38

Felicitări GSP pentru ca informează permanent cititorii despre oameni de mare valoare precum acest impresar isteric. Vrem cat mai multe articole despre ea, MM Stoica și alții ca ei. Avem nevoie sa cultivam valorile naționale. Doar asa putem rămâne, ca societate, acolo unde suntem acum, in fruntea lumii civilizate și dezvoltate. Sper ca acesti bravi gazetari sa nu se opreasca aici, ci sa faca demersuri pentru introducerea impresarei si a lui MM Stoica in cartile de istorie.

observator979  •  16 Iulie 2019, 20:49

Cand o femeie impresar (rara in Romania) loveste un antrenor barbat, poate trebuie sa-si faca schimbare de sex si nu recunoaste! :D

romeverest  •  16 Iulie 2019, 20:19

Chiar nu mai terminati odata cu “***” asta ?? Ea se tot considera numarul unu in toate, dar in realitate ramane acelasi personaj mediocru ce are un trecut cat se poate de dubios !!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

engonga  •  16 Iulie 2019, 20:10

* orice reactiune rectific

engonga  •  16 Iulie 2019, 20:09

norocul ei ca in locul lui alexa n-a fost ionel ganea dar nu cred ca avea curajul asta.acum analizand serios evenimentul bine ca nu s-a pus alexa la mintea ei ca cine stie ce n procese ii mai tragea ca sa se razbune vai de el saracul dar cucoana asta sa nu uite o lege de baza in fizica si anume ca orica actiune are si reactiune.

Edi Girnita  •  16 Iulie 2019, 19:55

Asta înseamnă că Raiola ar trebui să iasă la pensie sau sa se retragă, că a venit taifunul din Balcani, prințesa neîncoronata,atotștiutoarea fotbalului mondial și nu numai.

Visatorul Master  •  16 Iulie 2019, 19:47

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Soos Vilmos  •  16 Iulie 2019, 19:21

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

btcea  •  16 Iulie 2019, 19:12

Daca sportivii romani au un asemenea impresar, nu este de mirare ca se vand pe bani putini nici un afacerist serios nu ar lua in considerare o asemenea persoana, este #1 in ce?

777ghedeon  •  16 Iulie 2019, 19:01

Mai terminati d-le odata cu *** ***, cu ***. Ba a-ti inebunit? Scrieti d-le ceva de interes, ce ne intereseaza pe noi *** *** care e campioana la ***. Ba daca na-ti inebunit lumea cu *** ***, cu *** *** ***. Cu *** ***.