Comentarii (49)
869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  16 Iulie 2019, 17:28

Ana! Dacă ai sânge în instalație, ***! La ce fizic debordant, de Războinic al Luminii are ăla... îi iei scrisul mai ceva decât i l-a luat băiatul de pe motocicletă lui Mircică Badea! Ne băgăm la ceva pariuri???

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

2456334408024644
Vasile Vasile  •  16 Iulie 2019, 17:15

mai chiar asa sa fie ? chiar pe toti care o cunosc i-a "lovit" ??

joze_maurinio
joze_maurinio  •  16 Iulie 2019, 17:09

Asta face acum ca hotul prins cu banii cand iese din seif: Domnu' politist, imi pare rau! - Iti pare rau ca ai furat? - Nu! Ca m-ai prins! Sa nu uitam ce zicea Victorila Becali de cineva si de toata(repet: TOATA) echipa lui Dinamo de dupa '89! DA, TOATA echipa a intrat undeva, si nu vorbim de cupe europene, unii chiar au intrat de mai multe ori!

antalmihai
antalmihai  •  16 Iulie 2019, 17:07

*** ***! nu o mai bagati in seama, va spune toata lumea aici, *** de gesepisti!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ge0x
ge0x  •  16 Iulie 2019, 16:54

Asta e penibila rău.. A trăit ea pe strada auziti lume. Dacă trăia pe strada și se comporta asa era tunsa demult și fu!u!@ în cu!.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

risc_mix
risc_mix  •  16 Iulie 2019, 16:53

Da mai terminați bă cu băbăciunea asta. Cât dracu mai vreți să asistăm la minciunile și mârlăniile ***.? E clar că e o frustrată, vede că nici banii nici medicii esteticieni nu-i mai pot ascunde vârsta e doar folosită ca un obiect. Și atunci, e normal să facă crize de gelozie și acte de huliganism. La cât o duce capul nu-și dă seama că iubirea nu se poate cumpăra indiferent câți bani ai avea.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

983732924972315
Soos Vilmos  •  16 Iulie 2019, 16:53

In articol a aparut o mica eroare. Afirmatia " am crescut pe strada" trebuie citita " ***".

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bazinga
bazinga  •  16 Iulie 2019, 16:48

Daca o astfel de persoana dubioasa,mahalagioaica,needucata si grobiana a ajuns sa fie mediatizata in halul aceste,ne-o meritam pe Dancila Prim Ministru!O tara sucita si ***,unde astfel de *** sunt ridicate la rang de vedeta.....suntem pierduti definitiv,vai de capul vostru,vai de capul nostru!Presa sportiva este o otrava...si cea mondena,la fel!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

142631149825911
Rareș Gradinaru  •  16 Iulie 2019, 16:46

Ei sunt amanți de ani de zile! Ce transferuri...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează