Alte știri din fotbal
„Liga 1 își permite să refuze Steaua? De ce nu faceți o excepție, ca în Spania?” » Cum a răspuns Burleanu, tras la răspundere pe scenă
5
Prima înfrângere pentru MM Stoica în mercato » A refuzat-o pe FCSB și a devenit protagonistul unui transfer-record
6
Tot mai aproape de transfer! Darius Olaru, așteptat la vizita medicală
7
Transfer oficializat în Superliga: noul antrenor portughez a adus primul lusitan la echipă
1
Știri din fotbal internațional
Cosmin Olăroiu, prezentat oficial la noua echipă
0
Shakira l-a băgat în buzunar pe Bad Bunny! » Câte sute de milioane au privit deschiderea Mondialului din Mexic
0
Dan Șucu tocmai a făcut cel mai scump transfer de când a intrat în fotbal!
2
Culise: cine s-a împotrivit vehement aducerii lui Jovo Lukic în România
3
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
1
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Pacea cu Iranul, din nou în pericol: SUA avertizează că exclud fonduri sau ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
ANDO a demonstrat si la dinamo si la cfr ca e antrenor si este respectat de jucatori , sa fie lasat sa faca treaba si o sa vedeti un alt DINAMO .
Sa nu credeti ca munca unui antreor se poate vedea in 2.3 sau 10 etape, sa nu aveti macar impresia ca un un bun orator tv (eventual simpatic) poate sa schimbe mentalitatea unor jucatori.Calitatea primordiala a antrenorului de mare permorfanta este de ai face pe jucatatori sa inteleaga ca scopul lor ca si grup este defapt si scopul lor personal.Jucatorii de la Dinamo sant impartiti in mai multe gasti prietenii s.a.m.d. nu este usor sa-i aduci pe toti in ziua meciului la un nivel de joc pro.
Sa nu credeti ca munca unui antreor se poate vedea in 2.3 sau 10 etape, sa nu aveti macar impresia ca un un bun orator tv (eventual simpatic) poate sa schimbe mentalitatea unor jucatori.Calitatea primordiala a antrenorului de mare permorfanta este de ai face pe jucatatori sa inteleaga ca scopul lor ca si grup este defapt si scopul lor personal.Jucatorii de la Dinamo sant impartiti in mai multe gasti prietenii s.a.m.d. nu este usor sa-i aduci pe toti in ziua meciului la un nivel de joc pro.
Dinamo pana nu scapa de influenta negativa a clanului Becali n-o sa reuseasca mai nimic indiferent care va fi numele antrenorului .
steaua, dinamo joaca duminica pt ca au jucat joia. unirea u. joaca sambata ca a jucat miercuri.simplu. oricum dinamo praf. dupa calificare si primul meci castigat chiar am crezut ca o sa joace mai bine, dar m-am inselat. dinamo contiunua cu meciuri foarte slabe in europa, facandu-se de ras aproape de fiecare data in fata unor echipe de 3 stele jumate. trebuie un antrenor de perspectiva pastrat cel putin 2 ani cu jucatori ambitiosi.....hai ca o iau razna
Ţălnar e cel mai tare.
Erai in p/u?/l"a mai sus cu Rednic.
Talnar nici macar la misto nu poate fi numit antrenor, habar nu are de meseria asta. Numai niste idioti il puteau pune pe el antrenor.
Unirea Urziceni singura echipa care aduce puncte in UEFA este defavorizata in campionat si pusa sa joace sambata iar Dinamo si Steaua care sunt o RUSINE EUROPEANA sunt cocolosite si puse sa joace duminica si luni? Vi se pare corect? Ce zice comunistul de Mitica Dragomir care a fost activist de partid?De ce nu il schimba nimeni pe acest ESCROC?
e greu de inteles cu niste oameni prosperi de afaceri ,ca badea/borcea, nu inteleg cat de important este un antrenor adevarat pt echipa, de ani de zile ne chiunuim cu imitatii....arunca bani aiurea pe salariile unor jucatori fara valoare,in loc sa aduca un antrenor capabil !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.