Alte știri din fotbal
Ionuț Lupescu pune frână entuziasmului la Dinamo: „Au trecut doar 5 etape”
0
I-a desființat argumentul lui Pancu de la faza eliminării: „Regulamentul nu prevede asta!”
0
PSG nu se oprește: după Ferran Torres, parizienii au mai cheltuit 55 de milioane de euro
0
Marius Șumudică, discurs dur în vestiarul lui CFR: „Le-am spus: «Care vreți să plecați, sunteți liberi»!”
2
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialiștilor înaintea dublei Universitatea Craiova - Ararat-Armenia » Ce șanse au oltenii să ajungă în Europa League
0
Leo Messi, penalty ratat, Inter Miami încheie într-un dezastru!
0
Debut pentru Lisav Eissat în Championship » Cum s-a descurcat internaționalul român
0
Doar 18 minute pentru Dennis Man și o ocazie uriașă în meciul lui PSV de aseară
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
O dronă, intrată în spațiul aerian dinspre Republica Moldova, a fost ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
vor reveni Goian,Dr.Grigore si vor fi titulari in centru si sper sa il poate folosi si pe helder ca dupa vom avea si aparare dar ar mai trebui adusi inca cativa jucatori eu as zice ca ar fi indicati Cardoso,Eric,Parvulescu,Buchta sau Villadsen(ceahlaul),Luchin sau Mera!!! Si dupa vom avea echipa oricum si cu lotul pe care il avem ne batem cu sanse mari la titlu fortza dinamo !!!!
HOMEI e slab ? aseara a fost zeu..si scarlatache si-a revenit..moti nu stiu ce e cu el.
Ando, cu Helder ce-ai de gand? Tu chiar esti pe langa problema... Cat crezi ca vei mai avea noroc? Apararea e treaba exclusiva a antrenorului... O echipa care primeste multe goluri e prost antrenata, iar una care marcheaza multe goluri are jucatori de valoare! Ando, fii bun si lasa-ne!
50% ai dreptate
Tu ori esti prost, ori te prefaci
Andooooo iti trebuie fundasi!!!! Tu chiar nu vezi cat de slabi sunt Homei si Scarlatache??????? Astia sunt de liga 2!!!!!!
Daca vrei sa castigi bani lucrand de acasa, trimite un mail la [email protected]. Ai un sold de inceput de 26$!
da si eu ma astept sa iti dai demisia peste 2 etape maxim,sa vina ionut badea ca tu ne bagi in B
Fundasi cand cumparam si noi ca Moti e varza cu carnati!!!Tot ii dam cu atacanti cand este evident cata hau avem in aparare cu MOTIIII FOTBALIST!!! Danciulescu este un castig insa avem nevoie de APARAREEEE! Clanu BHHECALI sa dispara de la noi!!!nu avem nevoei de samsari!!!
Respect Dănciulescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.