Alte știri din fotbal
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
2
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Ultimul meci din această primăvară pentru elevii lui Iencsi
1
Știri din fotbal internațional
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
ando sa vezi stadionul la primul meci pe banca la dinamo si vei vedea ce insemni pentru poporul dinamovist.vin de la brasov special pentru tine si am increderea 100% ca cu tine luam cel putin un trofeu.
Andone e cel mai mare fraier daca se intoarce la Dinamo pt ca va pleca pt a 2a oara pe usa din dos. Sa stea la arabi ca acolo cel putin e respectat si ia bani cu carul decat sa vina in mocirla asta numita Liga lui Mitica.
ALTU CARE VINE CU INIMA(CAZUL SLUGII STOICHITA). CIND L-AU DAT AFARA DE PE PRIMUL LOC SE PORCAIA CU TURCU,ACUM IAR VINE SA IA SUTURI IN FUND DUPA UN TIMP. DE CE NU OR MAI FI OAMENII DOTATI O CHESTIE NUMITA COLOANA VERTEBRALA?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.