Alte știri din fotbal
Prima lovitură din mercato? » Universitatea Craiova negociază transferul fundașului aflat sub contract cu AC Milan
0
Louis Munteanu a semnat cu noua echipă! GSP a aflat ce salariu uriaș va primi + Când face vizita medicală
11
Curățenie de iarnă la clubul din Superliga: 5 jucători sunt pe „lista neagră”
1
Amendă uriașă pentru Daniel Bîrligea! » Gigi Becali n-a glumit: Argăseală și MM Stoica au semnat pentru sancțiuni-record la FCSB
2
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru Real Madrid: Mbappe, OUT trei săptămâni
0
Alex Ferguson a împlinit 84 de ani! » De la cârciumar la Sir: „Uneori, veneam acasă cu capul spart sau cu ochii vineți”
0
Unde ajunge Louis Munteanu: pilon al reconstrucției, înlocuiește un atacant celebru
1
Viață de film: de la prizonier nazist de război, blondul cu ochi albaștri a ajuns erou la un club gigant! » „Sunt cel care a jucat cu gâtul rupt în finală”
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
1
Armele occidentale care au ajutat cel mai mult Ucraina în 2025, potrivit ...
Libertatea
Capcana celui mai amplu experiment demografic: cum a modelat China o ...
Adevărul
Cine a fost cel mai bun sportiv din lume în 2025? 6 reporteri GSP ...
GSP SPECIAL
Un bărbat credea că iubita lui este escortă și a urmărit-o la un hotel de ...
Libertatea
sir_mircea ai mare dreptate dar unde nu-i cap vai de clasament :))))))))
Exclusiv!!! Foaaarte tare! Mama unui administrator de la Gazeta Sporturilor face striptease la o petrecere privata pentru 6 arabi. In niste pantalonasi scurti de i se vede totul,face senzatie luand obiecte din sala si frecandu-se cu ele. Gasiti poze aici: sabareni.my mini city~com/ (my mini city scris legat, iar in loc de ~ puneti . )
Exclusiv!!! Foaaarte tare! Mama unui administrator de la Gazeta Sporturilor face striptease la o petrecere privata pentru 6 arabi. In niste pantalonasi scurti de i se vede totul,face senzatie luand obiecte din sala si frecandu-se cu ele. Gasiti poze aici: sabareni.my mini city~com/ (my mini city scris legat, iar in loc de ~ puneti . )
Exclusiv!!! Foaaarte tare! Mama unui administrator de la Gazeta Sporturilor face striptease la o petrecere privata pentru 6 arabi. In niste pantalonasi scurti de i se vede totul,face senzatie luand obiecte din sala si frecandu-se cu ele. Gasiti poze aici: sabareni.my mini city~com/ (my mini city scris legat, iar in loc de ~ puneti . )
Pleaca Ando de la ei ca nu te merita. Esti prea finutz pt ciobanii aia. Sunt o echipa care mai trebuie sa mai creasca , sunt inca necopti. Ce credeau ratonii ca sunt campioni , pe final de campionat se vede valoarea unei echipe nu cand mai sunt 20 de etape. Nu au facut fata presiunii si au fost nevoiti sa se uite cum ii intrecem in clasament. Au dat vina pe arbitri insa au inceput sa inteleaga ca nu mai sunt in forma.
Tare mult mi-ar placea sa bata la scor Rapidul atat pe cfr cat si urmatoarele 3 meciuri iar cfr-ul sa piarda sau cel mult sa faca egaluri si sa nu mai joace in liga. pacat de Andone , super antrenor pacat ca antreneaza o echipa de kkt. cade fabianii cade cfr-ul. cum frate ?!
De la bun inceput recunosc ca nu sunt suporter nici al CFR nici al Stelei,Rapid sau Dinamo.Dar sunt scarbit de fotbalul romanesc de personaje gen Becali,Muresan,Copos Borcea si Iancu.Uitati-va fratilor in Europa ce fotbal se joaca si nu mai visati la milionele CL,ca acolo din pacate noi romanii sunt sparting parteneri.Oricum CFR ,Steaua si celelalte nu merita titlul.
cat creier pe centimetru patrat..... greu de imaginat
Esti un CRETIN Ando! Da-te dreaq la clicket si lasa fotbalu ca nu-i pt tine!! Esti chior, tu nu vezi ca imbecilu ala de Dorsin nu stie sa dea o pasa, ce sa mai vb de vreo centrare, pasa sau deposedare?! Ai pierdut locu 1 dupa ce ai avut 11 puncte!! Eu in locul tau imi prezentam demisia dupa ce pierdusem 8. Asa ai facut si la Dinamo, pur si simplu te lasa inspiratia si devi ridicol, echipa joaca mai rau ca cizma si tu te mai apuci sa iesi in presa cu comentarii...tu ai impresia ca noi nu vedem?!
E capital pentru locul 2, ca pentru locul1, nu mai aveti nici o sansa. Asa ziceai si pentru meciul cu Urziceni.Esti o hahalera.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.