Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
6
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
3
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
2
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Știri din fotbal internațional
Echipe de start la Belgia - Senegal, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Decizia în privința lui Lukaku
0
Harry Kane a strălucit, dar Anglia a avut un alt erou nesperat cu RD Congo: cifre senzaționale
0
Tottenham nu se mai oprește! Încă un transfer de aproape 100 de milioane de euro
0
Thomas Tuchel, salvat la Mondial de Kane și regula pe care a contestat-o, a dat declarația serii după meci: „M-am dus și l-am întrebat. A râs, eu nu glumeam”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
7
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
Îi doresc sa plece, numai asa vor vedea ca era cel mai bun atacant de careu. Își vor primi rasplata, pt ca zeul fotbalului nu iartă.
Azerii sunt saraci la bani, astia-s saraci cu duhul! Oare cum o fi mai rau? Numai la consoane se putea intampla asa ceva: dai 1,5 mil si il lasi sa plece cu 400 mii. Nu mai zic de deciziile din vara, il ai pe Sorescu in curte, jucase bine, dar il preferi pe (Ni)Miculescu. Dezastru si fractura de logica. Nu ai cu cine, astia ca sa prinda peste se suie in copac!
CUM SA DAI UN ASA ATACANT ?!?!!! INSEAMNA CA ESTI ..P..AFON DESPRE FOTBAL ! OARE AIA CARE STAU ACOLO LA TEREN SUNT ASA DE ..PRO- STI SA NU-I SPUNA CA ESTE CEL MAI BUN ATACANT DIN ROMANIA ?! LA FOTBAL ...VORBESC ! NU LA ALT SPORT PE CARE NICI PE ALEA NU LE PRICEPE CIOBANUL INFRACTOR !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.